II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

       

 O FERTA EDUKACYJNA II LO W OLEŚNICY na rok szkolny 2020/2021 Logo2

 

filmik promocyjny 2020 slowo dyrektora deck filmik promocyjny 2020 deck2

  II LO w OLEŚNICY  

uczymy skutecznie

ulotka 2020 str 1a
 Słowo dyrektora II LO  Filmik promocyjny    Ulotka informacyjna

 

Więcej szczegółowych informacji na temat oferty znajduje się w zakładce Dla kandydata   oraz w  ›multimedialnym pakiecie informacyjnym  pdf. | Informacje MEN dotyczące terminów rekrutacji do szkół ponadpodstawowych oraz wytyczne dotyczące egzaminu maturalnego  pdf.

 

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice i Opiekunowie,
kwiecień to czas naszych spotkań z Wami, w trakcie których przedstawiamy ofertę edukacyjną II Liceum Ogólnokształcącego na nadchodzący rok szkolny. W tym roku, w obliczu dramatycznych okoliczności, z jakimi mierzy się obecnie cały świat, nie będziemy mieć możliwości spotkania się na żywo. Nie oznacza to jednak, że w trudnym momencie dokonywania wyboru dalszej drogi kształcenia chcemy zostawić Was samych. Wręcz przeciwnie! Będąc szkołą nowoczesną, pragniemy wykorzystać możliwości, jakie daje dziś technika i przekazać garść informacji, które, mamy nadzieję, ułatwią Wam podjęcie dobrej decyzji.... więcej

 

 

WARSZTATY #ZSQUAD: LOKOWANIE KAPITAŁU

ZSQUAD logoRuszamy z warsztatami! Kto? -Pani Elżbieta Boryń, Dyrektor Finansowy i jednocześnie Członek Zarządu WDB S.A., na co dzień zajmująca się nadzorem korporacyjnym i finansowym oraz relacjami inwestorskimi Spółki. Osoba z imponującym doświadczeniem w analizie projektów inwestycyjnych, budowaniu i realizacji strategii inwestycyjnych .

Dla kogo? -Dla zainteresowanych programem stypendialnym #Zsquad oraz tych, którzy biorą udział w Szkolnej Internetowej Grze Giełdowej (SIGG) O czym? -O tym jak lokować kapitał, aby naprawdę zarabiać. Kiedy? -W najbliższy wtorek, 23 października 2018 r., od godziny 8.00 do godziny 9.35.
Gdzie? -Aula (sala 33) II Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. J. Twardowskiego w Oleśnicy. Jak skorzystać?
-Jeśli już zgłosiliście się do Pani Izabeli Kuśmierek i dostaliście potwierdzenie, że jesteście na liście – wystarczy, że przyjdziecie.

 

Jeśli jeszcze nie zgłosiliście się, zróbcie to jeszcze w ten weekend przez e-dziennik i czekajcie w poniedziałek na potwierdzenie – zostały ostatnie wolne miejsca.

Przypominamy, że udział w warsztatach jest zakwalifikowany jako jedna z aktywności obowiązkowych (LAO) w ramach Indeksu Stypendysty #Zsquad.

 

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .