II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

NAWIGATOR INFORMACJI PRIORYTETOWYCH

 

W związku z feriami, oddanie Indeksów Stypendysty przesunięte zostaje na koniec tygodnia po feriach, termin oddania IS za miesiąc styczeń upłynie zatem dopiero 28 lutego.

 

.

INDEKSY STYPENDYSTY - ZAKOŃCZENIE PIERWSZEGO ETAPU

ZSQUAD logoW związku z nieprzewidzianymi okolicznościami, jakie miały miejsce w życiu szkoły w ostatnim czasie, bardzo prosimy o dostarczenie Indeksów Stypendysty do 12 maja 2019. Proszę pamiętać o uzupełnieniu Indeksów wpisami w obrębie LAF oraz LAO. Wychowawcy klasy powinni wpisać ponadto do Indeksu średnią ocen z pierwszego semestru roku szkolnego 2018/2019 oraz średnią frekwencją do końca kwietnia 2019 roku włącznie . Oba wpisy muszą być opatrzone podpisem wychowawcy. Indeksy oddajemy do p. Marty Wójcik do sekretariatu lub do p. Macieja Swędzioła.

Do 31 maja Szkolna Komisja Stypendialna, w oparciu o analizę IS uczniów ubiegających się o stypendium, dokona wyboru 6 uczniów, którzy zgromadzili najwięcej punktów. Uczniowie ci uzyskają kwalifikację do drugiego etapu postępowania stypendialnego. Uczniowie zakwalifikowani do drugiego etapu zostaną o tym poinformowani w terminie do dnia 10 czerwca 2019 roku. W drugim etapie przedstawiciele Fundatorów przeprowadzą weryfikację kandydatów do stypendium poprzez indywidualne rozmowy z kandydatami.

 

Powodzenia.

 
 
 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .