NAWIGATOR INFORMACJI PRIORYTETOWYCH

GŁOSUJEMY NA SIŁOWNIĘ ZEWNĘTRZNĄ PRZY NASZEJ SZKOLE!!!

Zapraszamy wszystkich do oddania głosu na zadanie nr 8 w ramach Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego 2020, czyli REALIZACJĘ SIŁOWNI ZEWNĘTRZNEJ przy II LO im Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy.

Głosowanie odbywa się w dniach od 1 do 14 października 2019 r. w formie elektronicznej w trybie zamkniętym, dostępnym po zalogowaniu się poprzez stronę: https://ankiety.olesnica.pl/badanie/start/n/olesnicki-budzet-obywatelski-2020.

.

INDEKSY STYPENDYSTY - ZAKOŃCZENIE PIERWSZEGO ETAPU

ZSQUAD logoW związku z nieprzewidzianymi okolicznościami, jakie miały miejsce w życiu szkoły w ostatnim czasie, bardzo prosimy o dostarczenie Indeksów Stypendysty do 12 maja 2019. Proszę pamiętać o uzupełnieniu Indeksów wpisami w obrębie LAF oraz LAO. Wychowawcy klasy powinni wpisać ponadto do Indeksu średnią ocen z pierwszego semestru roku szkolnego 2018/2019 oraz średnią frekwencją do końca kwietnia 2019 roku włącznie . Oba wpisy muszą być opatrzone podpisem wychowawcy. Indeksy oddajemy do p. Marty Wójcik do sekretariatu lub do p. Macieja Swędzioła.

Do 31 maja Szkolna Komisja Stypendialna, w oparciu o analizę IS uczniów ubiegających się o stypendium, dokona wyboru 6 uczniów, którzy zgromadzili najwięcej punktów. Uczniowie ci uzyskają kwalifikację do drugiego etapu postępowania stypendialnego. Uczniowie zakwalifikowani do drugiego etapu zostaną o tym poinformowani w terminie do dnia 10 czerwca 2019 roku. W drugim etapie przedstawiciele Fundatorów przeprowadzą weryfikację kandydatów do stypendium poprzez indywidualne rozmowy z kandydatami.

Powodzenia.