NAWIGATOR INFORMACJI PRIORYTETOWYCH

OFERTA EDUKACYJNA II LO W OLEŚNICY NA ROK SZKOLNY 2019/2020 więcej

Prezentacja:    SZKOŁY GIMNAZJALNE | SZKOŁY PONADPODSTAWOWE   |  ULOTKA str 1 / 2

oferta 2020a

..

3 x ZŁOTO I 1 X SREBRO W FINALE DOLNOŚLĄSKIM LIGI LEKKOATLETYCZNEJ 2019

LA201910 maja na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu odbył się Finał Dolnośląski Ligi LA 2019. Naszą szkołę reprezentowało 23 uczniów. Starty odbywały się w blokach: biegi krótkie, biegi średnie, skoki, rzuty i sztafety. Nasi uczniowie zdobyli 4 medale.

Jagoda Schubert złoto w rzucie dyskiem na odległość 28,52m. Tetiana Van-Tsyn- Zhan złoto w rzucie oszczepem na odległość 30,08m. Patryk Martynowicz również złoto w skoku wzwyż na wysokość 178 cm. Nina Krzywańska zdobyła srebro w rzucie oszczepem na odległość 23,20m (wyższa kategoria wiekowa). Dobry wynik uzyskał też Eryk Moździerz w skoku wzwyż – 170 cm, zajmując miejsce tuż za podium.

W klasyfikacji drużynowej reprezentacja dziewcząt zajęła 8 miejsce na Dolnym Śląsku, a reprezentacja chłopców 6 miejsce.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie i wolę walki.

Drużyna dziewcząt: J. Galik, N. Gałka, S. Gradowska, A. Hołuj, W. Kozakiewicz, E. Olszańska, O. Olszańska, N. Plefko, A. Statnik, J. Schubert, T. Van-Tsyn-Zhan, N. Krzywańska.

Drużyna chłopców: B. Bilski, P. Cepuch, P. Jakubik, M. Lucer, M. Marczak, P. Martynowicz, P. Mika, M. Mosiak, E. Moździerz, M. Waga, Sz. Zieliński.