NAWIGATOR INFORMACJI PRIORYTETOWYCH

GŁOSUJEMY NA SIŁOWNIĘ ZEWNĘTRZNĄ PRZY NASZEJ SZKOLE!!!

Zapraszamy wszystkich do oddania głosu na zadanie nr 8 w ramach Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego 2020, czyli REALIZACJĘ SIŁOWNI ZEWNĘTRZNEJ przy II LO im Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy.

Głosowanie odbywa się w dniach od 1 do 14 października 2019 r. w formie elektronicznej w trybie zamkniętym, dostępnym po zalogowaniu się poprzez stronę: https://ankiety.olesnica.pl/badanie/start/n/olesnicki-budzet-obywatelski-2020.

.

DRZWI OTWARTE 2019 - ZAPROSZENIE

DrzwiOtwarte2018W najbliższy piątek, 24 maja, zapraszamy serdecznie od godziny 11.00 uczniów gimnazjów oraz szkół podstawowych wraz z nauczycielami i rodzicami na Drzwi Otwarte w II LO.

Będzie to kolejna już okazja, po bardzo udanym Wieczorze z Nauką, aby zobaczyć, jak funkcjonuje nasza szkoła, porozmawiać z nauczycielami i przyszłymi wychowawcami klas oraz Waszymi kolegami – uczniami oleśnickiej Dwójki, zajrzeć do pracowni i laboratoriów, zwiedzić kompleks sportowy oraz wziąć udział w przygotowanych przez nas na tę okazję atrakcjach.

Oferujemy również możliwość szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na rok szkolny 2019/2020. Odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania.

Drzwi Otwarte w naszej szkole to szansa, aby doświadczyć wspaniałej atmosfery, jaka wyróżnia naszą szkołę. Czekamy na Was w piątek.

Galerie zdjęć z lat ubiegłych: 2018, 2017, 2016, 2015.