NAWIGATOR INFORMACJI PRIORYTETOWYCH

GŁOSUJEMY NA SIŁOWNIĘ ZEWNĘTRZNĄ PRZY NASZEJ SZKOLE!!!

Zapraszamy wszystkich do oddania głosu na zadanie nr 8 w ramach Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego 2020, czyli REALIZACJĘ SIŁOWNI ZEWNĘTRZNEJ przy II LO im Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy.

Głosowanie odbywa się w dniach od 1 do 14 października 2019 r. w formie elektronicznej w trybie zamkniętym, dostępnym po zalogowaniu się poprzez stronę: https://ankiety.olesnica.pl/badanie/start/n/olesnicki-budzet-obywatelski-2020.

.

BRĄZ W MISTRZOSTWACH SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

plazowka 201930 maja w Sycowie odbyły się Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Siatkówce Plażowej. W zawodach uczestniczyły reprezentacje dziewcząt i chłopców z naszego powiatu.

Naszą szkołę reprezentowali: Anita Kocemba, Nina Krzywańska, Olga Matysiak oraz Paweł Cepuch i Paweł Mika. Dziewczyny wywalczyły brązowe medale, a panowie zajęli 4 miejsce.

Dziękujemy za zaangażowanie i wolę walki.

Zespół Nauczycieli Wychowania Fizycznego