II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

       

 O FERTA EDUKACYJNA II LO W OLEŚNICY na rok szkolny 2020/2021 Logo2

 

filmik promocyjny 2020 slowo dyrektora deck filmik promocyjny 2020 deck2

  II LO w OLEŚNICY  

uczymy skutecznie

ulotka 2020 str 1a
 Słowo dyrektora II LO  Filmik promocyjny    Ulotka informacyjna

 

Więcej szczegółowych informacji na temat oferty znajduje się w zakładce Dla kandydata   oraz w  ›multimedialnym pakiecie informacyjnym  pdf. | Informacje MEN dotyczące terminów rekrutacji do szkół ponadpodstawowych oraz wytyczne dotyczące egzaminu maturalnego  pdf.

 

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice i Opiekunowie,
kwiecień to czas naszych spotkań z Wami, w trakcie których przedstawiamy ofertę edukacyjną II Liceum Ogólnokształcącego na nadchodzący rok szkolny. W tym roku, w obliczu dramatycznych okoliczności, z jakimi mierzy się obecnie cały świat, nie będziemy mieć możliwości spotkania się na żywo. Nie oznacza to jednak, że w trudnym momencie dokonywania wyboru dalszej drogi kształcenia chcemy zostawić Was samych. Wręcz przeciwnie! Będąc szkołą nowoczesną, pragniemy wykorzystać możliwości, jakie daje dziś technika i przekazać garść informacji, które, mamy nadzieję, ułatwią Wam podjęcie dobrej decyzji.... więcej

 

 

PODSUMOWANIE KURSU FCE | NAGRODA DLA SŁAWOMIRA BOROWSKIEGO

british councilOd października 2018 roku do kwietnia 2019 roku odbywały się w naszej szkole zajęcia przygotowawcze do państwowego egzaminu FCE z języka angielskiego organizowanego przez British Council. Zajęcia, jako oferta dodatkowa, były finansowane w ramach projektu #Zsquad. Prowadziły je nauczycielki języka angielskiego z II LO, pani Katarzyna Jaworska-Dawidziuk oraz p. Anna Lisiecka. Grupa liczyła 12 osób.

Zgodnie z założeniami kursu, sponsorzy projektu #Zsquad ufundowali dla najlepszego uczestnika kursu egzamin językowy na poziomie B2 First (FCE). Koszt takiego egzaminu to 625 zł. Miło nam poinformować, że decyzją osób prowadzących kurs, na podstawie wyników naukowych oraz frekwencji na zajęciach, nagroda w postaci rzeczonego egzaminu przypadnie Sławomirowi Borowskiemu z klasy 2c.

 

Gratulujemy i życzymy powodzenia na egzaminie.

 
 
 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .