NAWIGATOR INFORMACJI PRIORYTETOWYCH

GŁOSUJEMY NA SIŁOWNIĘ ZEWNĘTRZNĄ PRZY NASZEJ SZKOLE!!!

Zapraszamy wszystkich do oddania głosu na zadanie nr 8 w ramach Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego 2020, czyli REALIZACJĘ SIŁOWNI ZEWNĘTRZNEJ przy II LO im Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy.

Głosowanie odbywa się w dniach od 1 do 14 października 2019 r. w formie elektronicznej w trybie zamkniętym, dostępnym po zalogowaniu się poprzez stronę: https://ankiety.olesnica.pl/badanie/start/n/olesnicki-budzet-obywatelski-2020.

.

NOWA ARANŻACJA SZKOLNEGO SKLEPIKU - RELIZACJA PROJEKTU "WNĘTRZA WYBRANE"

OtwarcieSklepiku5W czwartek 23 maja 2019r. Samorząd Uczniowski II LO, w towarzystwie dyrekcji szkoły, nauczycieli i sponsorów dokonał oficjalnego otwarcia po remoncie szkolnego sklepiku. I pewnie nie było by w tym nic szczególnego, gdyby nie fakt, że wystrój sklepiku został zaprojektowany przez uczniów naszej szkoły i studentów Wydziału Architektury Wyższej Szkoły Humanistycznej we Wrocławiu, z którą szkoła od kilku lat współpracuje.

Nowa aranżacja sklepiku powstała podczas realizacji wspólnego projektu pt. "Wnętrza wybrane" obejmującego wspólne wykłady i warsztaty pod kierunkiem wykładowcy uczelni Pani dr Renaty Wysockiej. Opiekunem grupy uczniów z naszej szkoły był nauczyciel matematyki – Pan Leszek Biegasik. W wyposażeniu sklepiku pomogli Państwo Iwona i Bogdan Szewczyk z firmy Bodzio, którzy przekazali w formie darowizny piękną narożnikową sofę. Wystrój sklepiku o półki na książki i czasopisma uzupełnili Państwo Elżbieta i Piotr Więcek, a całości dopełniły dwie lampy w stylu industrialnym - prezent Samorządu Uczniowskiego.

To już druga realizacja uczniowskich pomysłów – rok temu powstała sala "Sen" jako miejsce odpoczynku dla uczniów między zajęciami lekcyjnymi lub dojeżdżających i czekających na autobus.

Przed nami realizacja kolejnych, ciekawych i oryginalnych uczniowskich pomysłów, bo takie rzeczy to tylko w naszej szkole.