NAWIGATOR INFORMACJI PRIORYTETOWYCH

GŁOSUJEMY NA SIŁOWNIĘ ZEWNĘTRZNĄ PRZY NASZEJ SZKOLE!!!

Zapraszamy wszystkich do oddania głosu na zadanie nr 8 w ramach Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego 2020, czyli REALIZACJĘ SIŁOWNI ZEWNĘTRZNEJ przy II LO im Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy.

Głosowanie odbywa się w dniach od 1 do 14 października 2019 r. w formie elektronicznej w trybie zamkniętym, dostępnym po zalogowaniu się poprzez stronę: https://ankiety.olesnica.pl/badanie/start/n/olesnicki-budzet-obywatelski-2020.

.

SUKCESY W FINAŁACH INDYWIDUALNYCH IGRZYSK LEKKOATLETYCZNYCH

igrzyska lekk121 maja odbyły się we Wrocławiu Finały Indywidualnych Igrzysk Lekkoatletycznych, na których nie zabrakło oczywiście naszych reprezentantów.

Były także sukcesy: Jagoda Szubert w rzucie dyskiem zajęła 3 miejsce, Patryk Martynowicz w skoku w wzwyż zajął 2 miejsce, a Eryk Moździerz w tej samej konkurencji 3 miejsce. W biegu na 400 metrów Wiktoria Kozakiewicz zajęła 3 miejsce.

Dziękujemy wszystkim naszym zawodnikom, niektórym zabrakło niewiele do zajęcia medalowego miejsca i gratulujemy sukcesów.

Nauczyciele wychowa nia fizycznego