NAWIGATOR INFORMACJI PRIORYTETOWYCH

W związku z feriami, oddanie Indeksów Stypendysty przesunięte zostaje na koniec tygodnia po feriach, termin oddania IS za miesiąc styczeń upłynie zatem dopiero 28 lutego.

.

SUKCESY W FINAŁACH INDYWIDUALNYCH IGRZYSK LEKKOATLETYCZNYCH

igrzyska lekk121 maja odbyły się we Wrocławiu Finały Indywidualnych Igrzysk Lekkoatletycznych, na których nie zabrakło oczywiście naszych reprezentantów.

Były także sukcesy: Jagoda Szubert w rzucie dyskiem zajęła 3 miejsce, Patryk Martynowicz w skoku w wzwyż zajął 2 miejsce, a Eryk Moździerz w tej samej konkurencji 3 miejsce. W biegu na 400 metrów Wiktoria Kozakiewicz zajęła 3 miejsce.

Dziękujemy wszystkim naszym zawodnikom, niektórym zabrakło niewiele do zajęcia medalowego miejsca i gratulujemy sukcesów.

Nauczyciele wychowa nia fizycznego