NAWIGATOR INFORMACJI PRIORYTETOWYCH

1. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się w poniedziałek 2 września o godzinie 10:00 w sali gimnastycznej. Zapraszamy serdecznie. Uczniów klas pierwszych prosimy o przyniesienie przyborów do pisania | 2. Wykaz podręczników dla klas I-III w roku szkolnym 2019/2020 | 3. Rada Pedagogiczna dla nauczycieli IILO rozpocznie się w piątek 30 sierpnia o godz. 9:00.

.

POZNALIŚMY STYPENDYSTÓW I STAŻYSTÓW #ZSQUAD 2018/2019

stypendysci2019W piątek 07 czerwca 2019 roku, w godzinach od 14 do 16 odbyły się rozmowy kwalifikacyjne w ramach Programu Stypendialnego #Zsquad. Był to drugi i ostatni etap, który miał wyłonić trzech stypendystów oraz trzech stażystów #Zsquad.

Rozmowy z sześcioma finalistami - kandydatami wyłonionymi w rocznym postępowaniu stypendialnym prowadzili fundatorzy stypendiów i staży oraz główni partnerzy projektu #Zsquad: p. Mariusz Muszyński, prezes grupy WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi SA oraz p. Jacek Strzelecki, prezes Tech Invest Group SA.

Już samo dotarcie do finału Programu Stypendialnego, do którego w październiku 2018 roku przystąpiło ponad 60 uczniów II LO, było dowodem niezwykłej wytrwałości oraz ogromnego zaangażowania w życie szkoły oraz rozwijanie swoich pasji i zainteresowań.

Bardzo miło nam zatem móc poinformować, że stypendystami #Zsquad (każde stypendium to kwota 500 zł wypłacana przez kolejne 12 miesięcy każdemu ze stypendystów) w nowej i bardzo wymagającej formule zostali: Karolina Cecerko (1c), Szymon Leja (2d) i Szymon Narolski (1d). Pozostali trzej uczestnicy finałowej potyczki wywalczyli trzy płatne staże wakacyjne o wartości 1000 zł każdy. Jakub Flaczyk w SatRevolution SA, Adrian Szymański w grupie WDB oraz Michał Tokarski w funduszu Kvarko.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom. Już dziś potwierdzamy, że w nowym roku szkolnym 2019/2020 program stypendialny #Zsquad będzie kontynuowany. Uroczyste wręczenie stypendiów oraz skierowań na staże odbędzie się w trakcie uroczystości zakończenia roku szkolnego 2018/2019.

Więcej o historii projektu #Zsquad "Nowe technologie = Nowe możliwości" oraz wszystkich przedsięwzięciach w ramach projektu.