NAWIGATOR INFORMACJI PRIORYTETOWYCH

OFERTA EDUKACYJNA II LO W OLEŚNICY NA ROK SZKOLNY 2019/2020 więcej

Prezentacja:    SZKOŁY GIMNAZJALNE | SZKOŁY PONADPODSTAWOWE   |  ULOTKA str 1 / 2

oferta 2020a

..

BRĄZ MISTRZOSTW DOLNEGO ŚLĄSKA W AEROBIKU

aerobik braz 201910 czerwca we Wrocławiu odbył się Finał Dolnośląski w Aerobiku Rekreacyjnym w ramach Licealiady. Były to ostatnie zawody sportowe w tym roku szkolnym, które zakończyły się dużym sukcesem. Nasze dziewczyny wywalczyły 3 miejsce na Dolnym Śląsku, zdobywając tym samym brązowe medale.

Skład medalowej drużyny: Sandra Gradowska, Wiktoria Kostenko, Kinga Kuźbińska, Klaudia Łazarewicz, Zuzanna Moryson, Ewa Olszańska i Wiktoria Wierzbicka.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim naszym uczniom biorącym udział w tegorocznej rywalizacji sportowej szkół ponadgimnazjalnych.

Zespół Nauczycieli Wychowania Fizycznego