II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

NAWIGATOR INFORMACJI PRIORYTETOWYCH

 

1. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się w poniedziałek 2 września o godzinie 10:00 w sali gimnastycznej. Zapraszamy serdecznie. Uczniów klas pierwszych prosimy o przyniesienie przyborów do pisania | 2. Wykaz podręczników dla klas I-III w roku szkolnym 2019/2020 | 3. Rada Pedagogiczna dla nauczycieli IILO rozpocznie się w piątek 30 sierpnia o godz. 9:00.

 

.

"SZKOŁA NIEZWYKŁYCH MOŻLIWOŚCI" - REPORTAŻ O II LO W RADIOWEJ TRÓJCE

radiowa trojka"Młodzież z II Liceum Ogólnokształcącego w Oleśnicy pod Wrocławiem ma staże w firmach, może dostawać stypendia refundowane przez biznesmenów, realizować swoje projekty i pasje.

Jedni pracują nad budową rakiety, inni wymyślili system samootwierających się klamek, a jest też i taki drugoklasista, którego chciano zatrudnić jako programistę. A wszystko dzięki grupie nauczycieli z liceum, którym się chce jeszcze po lekcjach wspierać uczniów. Jednym z nich, jest pan od WF-u, dla którego nie ma spraw nie do załatwienia..." - tak zaczyna się materiał dotyczącej naszej szkoły. Z resztą posłuchajcie sami speaker-volume

 

Przypominamy również, że 30 maja bieżącego roku na antenie Programu Czwartego Polskiego Radia ukazał się reportaż tej samej autorki na temat naszego ucznia Kuby Flaczyka. Materiał do odsłuchania jest dostępny na szkolnym facebooku.

 

 

 

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .