NAWIGATOR INFORMACJI PRIORYTETOWYCH

W związku z feriami, oddanie Indeksów Stypendysty przesunięte zostaje na koniec tygodnia po feriach, termin oddania IS za miesiąc styczeń upłynie zatem dopiero 28 lutego.

.

"LEKCJE Z ZUS" - OSTATNIE ZAJĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

lekcje z zusW poniedziałek 3 czerwca 2019 roku, w ramach podstaw przedsiębiorczości, odbyły się dla wszystkich klas pierwszych ostatnie "Lekcje z ZUS". Tym razem dowiedzieliśmy się, jak zarejestrować firmę oraz jakie obowiązki ma przedsiębiorca. Na poprzednich lekcjach poznaliśmy historię i cele ubezpieczeń społecznych, rodzaje ubezpieczeń społecznych i świadczeń wypłacanych z tytułu tych ubezpieczeń oraz polski system emerytalny.

Cały cykl prowadził p. Mariusz Gomulski, Kierownik Wydziału Obsługi Klientów i Korespondencji oleśnickiego Inspektoratu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Warto przypomnieć, że był to już trzeci rok współpracy naszego Liceum z ZUS-em.

Zapraszamy na kolejną edycję projektu po wakacjach.