II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

NAWIGATOR INFORMACJI PRIORYTETOWYCH

 

GŁOSUJEMY NA SIŁOWNIĘ ZEWNĘTRZNĄ PRZY NASZEJ SZKOLE!!!

Zapraszamy wszystkich do oddania głosu na zadanie nr 8 w ramach Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego 2020, czyli REALIZACJĘ SIŁOWNI ZEWNĘTRZNEJ przy II LO im Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy.

Głosowanie odbywa się w dniach od 1 do 14 października 2019 r. w formie elektronicznej w trybie zamkniętym, dostępnym po zalogowaniu się poprzez stronę: https://ankiety.olesnica.pl/badanie/start/n/olesnicki-budzet-obywatelski-2020.

 

.

"LEKCJE Z ZUS" - OSTATNIE ZAJĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

lekcje z zusW poniedziałek 3 czerwca 2019 roku, w ramach podstaw przedsiębiorczości, odbyły się dla wszystkich klas pierwszych ostatnie "Lekcje z ZUS". Tym razem dowiedzieliśmy się, jak zarejestrować firmę oraz jakie obowiązki ma przedsiębiorca. Na poprzednich lekcjach poznaliśmy historię i cele ubezpieczeń społecznych, rodzaje ubezpieczeń społecznych i świadczeń wypłacanych z tytułu tych ubezpieczeń oraz polski system emerytalny.

Cały cykl prowadził p. Mariusz Gomulski, Kierownik Wydziału Obsługi Klientów i Korespondencji oleśnickiego Inspektoratu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Warto przypomnieć, że był to już trzeci rok współpracy naszego Liceum z ZUS-em.

 

Zapraszamy na kolejną edycję projektu po wakacjach.

 

 

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .