NAWIGATOR INFORMACJI PRIORYTETOWYCH

GŁOSUJEMY NA SIŁOWNIĘ ZEWNĘTRZNĄ PRZY NASZEJ SZKOLE!!!

Zapraszamy wszystkich do oddania głosu na zadanie nr 8 w ramach Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego 2020, czyli REALIZACJĘ SIŁOWNI ZEWNĘTRZNEJ przy II LO im Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy.

Głosowanie odbywa się w dniach od 1 do 14 października 2019 r. w formie elektronicznej w trybie zamkniętym, dostępnym po zalogowaniu się poprzez stronę: https://ankiety.olesnica.pl/badanie/start/n/olesnicki-budzet-obywatelski-2020.

.

SZKOLNY KONKURS O J. KOCHANOWSKIM - WYNIKI

j.kochanowskiPragniemy poinformować, że Szkolny konkurs wiedzy o życiu i twórczości Jana Kochanowskiego oraz epoce renesansu wygrała uczennica kl.1b Nikola Gałka

Konkursowe zmagania uczniów klas pierwszych miały miejsce 30 maja. Zadania opracowały nauczycielki języka polskiego: p. Edyta Jezierska oraz p. Anna Połeć- Dziemieszonek, które czuwały nad przebiegiem rywalizacji.

Celem przedsięwzięcia było popularyzowanie twórczości Jana Kochanowskiego, utrwalanie wiedzy na temat poety i czasów renesansu, rozwijanie zainteresowań czytelniczych i doskonalenie umiejętności analizy i interpretacji tekstu poetyckiego

Gratulujemy Zwyciężczyni i dziękujemy za aktywny i liczny udział w konkursie! :-)