NAWIGATOR INFORMACJI PRIORYTETOWYCH

Przypominamy, że w najbliższy piątek, 6 grudnia mija termin złożenia Indeksów Stypendysty za miesiąc listopad. Indeksy można zostawić w sekretariacie szkoły, u p. Marty Wójcik lub w sali 54.

.

TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA II LO A.D. 2019

DSC 0852-3Dnia 6 czerwca 2019 roku odbył się w naszej szkole tradycyjnie kolejny już turniej szachowy. Udział w trzeciej edycji wzięło osiem osób. Koordynatorem konkursu był pan Leszek Biegasik.

Na 7 godzinie lekcyjnej uczestnicy zjawili się na turnieju aby powalczyć o PUCHAR DYREKTORA II LO. W tym roku ten zaszczytny tytuł przypadł Marcinowi Wierzbickiemu uczniowi z klasy 2d. Kolejne miejsca na podium zajęli: Kuba Hasiak i Dominik Mszyca.

Gratulujemy serdecznie i zapraszamy w przyszłym roku, w okresie przedwakacyjnym na kolejna edycję.

:-)