NAWIGATOR INFORMACJI PRIORYTETOWYCH

GŁOSUJEMY NA SIŁOWNIĘ ZEWNĘTRZNĄ PRZY NASZEJ SZKOLE!!!

Zapraszamy wszystkich do oddania głosu na zadanie nr 8 w ramach Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego 2020, czyli REALIZACJĘ SIŁOWNI ZEWNĘTRZNEJ przy II LO im Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy.

Głosowanie odbywa się w dniach od 1 do 14 października 2019 r. w formie elektronicznej w trybie zamkniętym, dostępnym po zalogowaniu się poprzez stronę: https://ankiety.olesnica.pl/badanie/start/n/olesnicki-budzet-obywatelski-2020.

.

TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA II LO A.D. 2019

DSC 0852-3Dnia 6 czerwca 2019 roku odbył się w naszej szkole tradycyjnie kolejny już turniej szachowy. Udział w trzeciej edycji wzięło osiem osób. Koordynatorem konkursu był pan Leszek Biegasik.

Na 7 godzinie lekcyjnej uczestnicy zjawili się na turnieju aby powalczyć o PUCHAR DYREKTORA II LO. W tym roku ten zaszczytny tytuł przypadł Marcinowi Wierzbickiemu uczniowi z klasy 2d. Kolejne miejsca na podium zajęli: Kuba Hasiak i Dominik Mszyca.

Gratulujemy serdecznie i zapraszamy w przyszłym roku, w okresie przedwakacyjnym na kolejna edycję.

:-)