NAWIGATOR INFORMACJI PRIORYTETOWYCH

Przypominamy, że w najbliższy czwartek, 14 listopada o godz. 17:00 rozpoczną się wywiadówki śródokresowe oraz konsultacje dla rodziców uczniów klas I-III. Zapraszamy serdecznie.

.

WARSZTATY Z KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ NA SWPS

SWPS PSYCHOLOGIAUmiejętność porozumiewania się odgrywa ogromną rolę, począwszy od komunikacji w rodzinie, po komunikację w pracy zawodowej. To, czy osiągamy sukces zależy od tego, w jaki sposób nawiązujemy kontakty, prowadzimy rozmowy, rozwiązujemy konflikty.

W dniu 6 czerwca 2019 roku klasa 2b uczestniczyła w warsztatach przewidzianych w ramach autorskiego programu Komunikacji Społecznej, realizowanego przez klasę humanistyczną. Warsztaty były prowadzone przez p. Adrianę Bernady, doktorantkę Uniwersytetu SWPS. Rozmawialiśmy o sposobach rozwiązywania konfliktów, dyskutowaliśmy o tym, jak im zapobiegać oraz ćwiczyliśmy umiejętności efektywnego komunikowania się, czyli nabywaliśmy jedną z kluczowych kompetencji XXI wieku.

Zajęcia bardzo nam się podobały, ucząc się mile spędziliśmy czas.

Julia Panek, klasa 2b