NAWIGATOR INFORMACJI PRIORYTETOWYCH

Przypominamy, że w najbliższy czwartek, 14 listopada o godz. 17:00 rozpoczną się wywiadówki śródokresowe oraz konsultacje dla rodziców uczniów klas I-III. Zapraszamy serdecznie.

.

WYNIKI LIGI KLAS W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

liga klas wyniki2019Rok szkolny 2018/2019 dobiega końca. Czas więc na ogłoszenie zwycięzców całorocznej rywalizacji Ligi Klas. I miejsce zajęła klasa II A, zdobywając 929 punktów. Na miejscu II uplasowała się klasa I B z 907 punktami na koncie. Na  miejscu III znalazła się klasa II D, uzyskując 839 punktów.

Gratuluję zwycięskim klasom. Dziękuję za współpracę wszystkim łącznikom ds. Ligi Klas. Zapraszam do ponownej współpracy w nowym roku szkolnym. Życzę Wam udanych i bezpiecznych wakacji!

Agnieszka Komsta-Fila