II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

NAWIGATOR INFORMACJI PRIORYTETOWYCH

 

Przypominamy, że w najbliższy czwartek, 14 listopada o godz. 17:00 rozpoczną się wywiadówki śródokresowe oraz konsultacje dla rodziców uczniów klas I-III. Zapraszamy serdecznie.

 

.

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

koniec roku 2019Rozpoczęły się upragnione wakacje. Zanim jednak wybrzmiał ostatni dzwonek, uroczystym apelem zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019.

Najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z czerwonym paskiem (lista nagrodzonych i wyróżnionych poniżej). Podsumowane zostało współzawodnictwo w konkursach przedmiotowych, inicjatywach artystycznych i zawodach sportowych, Lidze Klas. Nagrodzone zostały osoby ze stuprocentową frekwencją. Zamknęliśmy ponadto drugi rok projektu stypendialnego #Zsquad (już dzis zapraszamy na trzecią edycję w roku szkolnym 2019/2020). Akademię zakończył program artystyczny, przygotowany przez klasę 1c pod czujnym okiem p. Agnieszki Kierkicz-Śliwki.

Wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy spokojnych i udanych wakacji.

 

Osoby, które otrzymały świadectwo z czerwonym paskiem:

Zuzanna Moryson, Weronika Wiącek, Julia Kaczmarek, Wiktoria Serwin, Oliwia Bartosik, Agata Falentin, Joana Bułat, Wiktoria Wolak, Julia Paździor, Daria Kaczmarek, Oliwia Urbańczyk, Nikola Gałka, Maksymilian Słota, Aleksandra Statnik, Karolina Cecerko, Laura Gogniat, Kacper Pietrzak, Agata Milewska, Martyna Możdżeń, Maja Pacyna, Julia Hylla, Hanna Bugała, Amelia Grabka, Jagoda Junik, Aleksandra Kasperek, Wiktoria Matuszczyk, Jagoda Ślusarek, Szymon Narolski, Mikołaj Mosiak, Kinga Kuśmierczyk, Oliwia Olszańska, Piotr Bilski, Bartosz Poręba, Katarzyna Fleiszer, Zuzanna Zmyślona, Michalina Bardadyn, Klaudia Czapnik, Alicja Solarz, Piech Marta, Emilian Jelonek, Jakub Ryczyński, Jakub Flaczyk, Mateusz Jarosiński, Natalia Matuszczak.

Osoby wyróżnione w dziedzinie twórczości artystycznej oraz interdyscyplinarnej:

Wiktoria Matuszczyk, Jakub Flaczyk, Adrian Szymański, Sara Grzelak

Osoby wyróżnione ze osiągnięcia sportowe:

Julia Paździor, Zuzanna Moryson, Marta Spólna, Jan Barański, Patryk Martynowicz, Sławomir Warszawski, Julia Hylla, Szymon Narolski, Kinga Kuśmierczyk, Igor Lenartowicz , Tetiana Van-Tsyn-Zhan, Piotr Bilski, Bartosz Bilski, Paweł Mika, Filip Świątek, Mikołaj Mosiak, Paweł Cepuch, Adam Junik, Kacper Mularczyk, Klaudia Łazarewicz, Ewa Olszańska, Kinga Kuźbińska, Patryk Jakubik, Nina Krzywańska, Olga Matysiak, Jagoda Schubert, Wiktoria Wierzbicka, Maja Patyk, Marcel Waga, Michał Tokarski, Adrian Szymański, Krystian Kowalski, Szymon Kucharski.

Gratulujemy serdecznie!

 

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .