II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

OTRZYMALIŚMY DOFINANSOWANIE DO PROJEKTU ERASMUS+

erasmus1Pod koniec wakacji dotarła do nas wyczekiwania i bardzo radosna wiadomość o otrzymanym dofinansowaniu projektu badawczego "The water: a heritage to be protected" w ramach programu Unii Europejskiej w dziedzinie edukacji, szkoleń, młodzieży i sportu na lata 2014-2020 o nazwie Erasmus+.

Projekt rozpocznie się 1 września 2019 roku i potrwa do sierpnia roku 2021. Partnerami, podobnie jak w przypadku bardzo udanego oraz wyróżnionego przez FRSE projektu Comenius "Impact of human activities on aquatic resources and water quality", są Lycée d'Enseignement Général et Technologique Agricole z francuskiego Laval oraz fińska Peimarin koulutuskuntayhtymä, Ammattiopisto Livia, Pemarns samkommun för utbildning, Yrkesinstitut Livia z miejscowości Piikkiö niedaleko Turku (więcej o projekcie Comeniusa).

 

O szczegółach realizacji projektu, w tym wyjazdach do Finlandii oraz Francji, będziemy Was na bieżąco informować na szkolnej stronie internetowej, na szkolnym fanpage'u oraz stronie projektu, która wkrótce powstanie.

 

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .