NAWIGATOR INFORMACJI PRIORYTETOWYCH

Przypominamy, że w najbliższy czwartek, 14 listopada o godz. 17:00 rozpoczną się wywiadówki śródokresowe oraz konsultacje dla rodziców uczniów klas I-III. Zapraszamy serdecznie.

.

KIERMASZ PODRĘCZNIKÓW 2019

ksiazkiUWAGA! Jutro, w piątek 06.09., na długiej przerwie (od godz. 11:20), przy terenach zielonych szkoły odbędzie się kiermasz używanych podręczników. Oto jego regulamin:
REGULAMIN SZKOLNEGO KIERMASZU PODRĘCZNIKÓW UŻYWANYCH W II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM IM. KS. J. TWARDOWSKIEGO W OLEŚNICY
1. Organizatorem szkolnego kiermaszu podręczników używanych jest Samorząd Uczniowski II LO.
2. Celem kiermaszu jest umożliwienie sprzedaży i zakupu używanych podręczników przez uczniów naszej szkoły.

3. Używane podręczniki mogą sprzedać na kiermaszu uczniowie klas II i III naszej szkoły (lub ich rodzice/opiekunowie).
4. Sprzedaży podlegają wyłącznie podręczniki obowiązujące w naszej szkole w bieżącym roku szkolnym.
5. Kiermasz nie dotyczy sprzedaży ćwiczeń.
6. Przeznaczone do sprzedaży podręczniki należy przygotować poprzez wymazanie ewentualnych notatek.
7. Podręczniki przeznaczone do sprzedaży należy wycenić, a ich cena nie może być wyższa niż 70% wartości nowego podręcznika. Przy wycenie należy uwzględnić stan książki.
8. Szkoła umożliwia kontakt sprzedającego z kupującym, podręczniki sprzedawane są osobiście przez uczniów.
9. Uczniowie sprzedający i kupujący mają obowiązek zapoznać się ze szkolnym wykazem podręczników obowiązującym w bieżącym roku szkolnym.
10.. Nauczycielem odpowiedzialnym za kiermasz jest p. A. Komsta-Fila.