WYBORY PRZEWODNICZĄCEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2019

wybory03. października 2019 odbędą się w naszej szkole wybory przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego oraz Szkolnego Rzecznika Praw Ucznia.

Kandydaci mogą prowadzić kampanię wyborczą od 24. września do 02. października 2019. Debata kandydatów odbędzie się w środę 02. października 2019 (godzinę podamy w późniejszym terminie). W tym dniu po debacie rozpoczyna się cisza wyborcza. Komitety wyborcze kandydatów zobowiązane są usunąć z terenu szkoły wszystkie ślady zakończonej kampanii wyborczej.

W trakcie debaty każdy uczestnik otrzyma czas na wystąpienie, podczas którego powinien zaprezentować siebie oraz swój program wyborczy. Przewidziane są także pytania od publiczności.

Informujemy, że plakaty wyborcze można zawieszać wyłącznie na aluminiowych ramach wiszących na korytarzach oraz na ruchomych zielonych tablicach informacyjnych na korytarzach.

Nad prawidłowym przebiegiem wyborów będzie czuwać Szkolna Komisja Wyborcza w składzie:
1. Maksymilian Słota – przewodniczący Szkolnej Komisji Wyborczej
2. Laura Kwoczała – z-ca przewodniczącego Szkolnej Komisji Wyborczej
3. Alicja Kozyra – członek Szkolnej Komisji Wyborczej

Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego
Maksymilian Słota

fot. https://www.pruszkow.pl/iurzad/wybory-do-sejmu-rzeczypospolitej-polskiej-i-senatu-rzeczypospolitej-polskiej