NAWIGATOR INFORMACJI PRIORYTETOWYCH

ZSQUAD logoPrzypominamy, że z końcem tygodnia (do piątku 08 listopada, godzina 12:25) upływa termin oddania opisanych (imię, nazwisko, klasa) Indeksów Stypendysty. Oddanie Indeksów jest równoznaczne z potwierdzeniem uczestnictwa w Programie Stypendialnym #Zsquad 2019/2020 oraz jest warunkiem koniecznym do jego kontynuowania w kolejnych miesiącach. Indeksy oddajemy również, jeśli brak w nich aktywności w miesiącu październiku. Indeksy przyjmują: p. Marta Wójcik, p. Adam Wójcik, p. Maciej Swędzioł.

.

WYCIECZKA EDUKACYJNO-INTEGRACYJNA KLAS PSYCHOLOGICZNYCH

integracja 1abW środę uczniowie klas 1a i 1ga pod opieką wychowawczyń – p.A.Połeć-Dziemieszonek i p.E.Jezierskiej oraz nauczyciela bibliotekarza - p.W.Chirowskiej i pedagoga szkolnego – p.M.Wójcik, pojechali na wycieczkę edukacyjno–integracyjną do Krośnic. Na miejscu odwiedziliśmy Ośrodek Edukacji Ekologicznej, który prowadzi zajęcia z dziedziny edukacji ekologicznej dla dzieci i młodzieży, a także zajmuje się promocją walorów przyrodniczych i kulturowych regionu.

Choć było zimno, to spacer wokół stawów Krośnickich był bardzo przyjemny, doświadczeni przewodnicy – edukatorzy bardzo ciekawie prezentowali wiadomości o znajdujących się na szlaku roślinach, zwierzętach i rozmaitych zagadnieniach przyrodniczych. Zadaniem uczniów było rozwiazywanie kart pracy, które przy pomocy koleżanek i kolegów wypełniali bardzo sprawnie.  camera

Po zakończonej ścieżce przyrodniczej pojechaliśmy na wspólne ognisko i integrowaliśmy w czasie wspólnych zabaw. Najwięcej trudności, ale i zarazem zabawy sprawił nam węzeł gordyjski, a wszystko zakończyło się lubianą przez uczniów (i nauczycieli) belgijką :-).

Uczniowie po powrocie do szkoły zgodnie przyznali, że: „wycieczka była bardzo udana i naprawdę pomogła nam w lepszym poznaniu się, a efekty było widać już następnego dnia".