NAWIGATOR INFORMACJI PRIORYTETOWYCH

ZSQUAD logoPrzypominamy, że z końcem tygodnia (do piątku 08 listopada, godzina 12:25) upływa termin oddania opisanych (imię, nazwisko, klasa) Indeksów Stypendysty. Oddanie Indeksów jest równoznaczne z potwierdzeniem uczestnictwa w Programie Stypendialnym #Zsquad 2019/2020 oraz jest warunkiem koniecznym do jego kontynuowania w kolejnych miesiącach. Indeksy oddajemy również, jeśli brak w nich aktywności w miesiącu październiku. Indeksy przyjmują: p. Marta Wójcik, p. Adam Wójcik, p. Maciej Swędzioł.

.

SUKCESY NA INAUGURACJĘ WSPÓŁZAWODNICTWA W RAMACH LICEALIADY 2019/2020

inauguracja licealiada 2019 202024 września na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu nasi uczniowie rozpoczęli rywalizację sportową. W ramach Licealiady młodzieży wzięli udział w Finale Dolnośląskim Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej. Zmagania sportowe odbywały się w blokach: biegi krótkie, biegi średnie, skoki, rzuty i sztafety.

I już na inaugurację cieszymy się z pierwszych sukcesów! Jagoda Schubert z klasy 3b zdobyła srebrny medal w rzucie dyskiem z wynikiem 26,85m. Nina Krzywańska również z klasy 3b wywalczyła brązowy medal w rzucie oszczepem 600g na odległość 24,34m. Marcelina Banasik z klasy 1a zajęła trzecie miejsce i zdobyła brązowy medal w biegu na 800m z wynikiem 2:36,76.

Jedynym medalistą wśród panów został Patryk Martynowicz z klasy 2c, zdobywając brązowy medal w skoku wzwyż z wynikiem 175cm.

SKŁAD DRUŻYNA II LO NA ZAWODY: Julia Dwornikowska, Karolina Gierszon, Paulina Wróbel, Oliwia Redzisz, Marcelina Banasik, Tamara Kicuła, Julia Durman, Oliwia Górowska, Martyna Rogowska, Ewa Olszańska, Nina Krzywańska, Tetiana Van-Tsyn-Zhan, Aleksandra Hołuj, Martyna Podsiadło, Wiktoria Kozakiewicz, Jagoda Schubert, Patryk Jakubik, Igor Olszański, Maksymilian Safian, Mateusz Wyrwał, Adrian Susidko, Jakub Garbaczewski, Jakub Konieczny, Michał Marczak, Feliks Kopczyk, Marcel Waga, Filip Świątek, Bartosz Bilski, Mateusz Lucer, Patryk Martynowicz.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.

Informujemy, że dzięki Waszemu zaangażowaniu w zeszłym roku szkolnym Nasza szkoła zajęła 5 miejsce na Dolnym Śląsku we współzawodnictwie sportowym!

Zespół nauczycieli wychowania fizycznego