II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

WYJAZD INTEGRACYJNY KLAS MEDYCZNYCH

integracja 1c 2019Dnia 17 września 2019 roku klasy 1c i 1gc wybrały się na wycieczkę integracyjną do Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Krośnicach - placówki oświatowo-wychowawczej, której celem jest m.in. rozwój turystyki, jako aktywnej formy wypoczynku.

Wspólnie podziwialiśmy piękne tereny zielone i jedne z największych kompleksów stawów w Europie. Byli z nami również przewodnicy-edukatorzy, który ciekawie opowiadali o tym, co otaczało nas dookoła. Była to wycieczka integracyjna, dlatego nie zabrakło pamiątkowych zdjęć, wspólnego ogniska oraz gier, zabaw i tańców. Dopisała nam zarówno pogoda jak i dobre humory.

To była pierwsza, ale na pewno nie ostatnia wycieczka tego typu. Spędziliśmy ten czas produktywnie i we wspaniałym gronie naszych pań wychowawczyń: p. Aliny Jankowskiej i p. Anety Nowosad, p. Wandy Chirowskiej i p. Marty Wójcik i naszych rówieśników.

 

:-)

 

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .