O FERTA EDUKACYJNA II LO W OLEŚNICY na rok szkolny 2020/2021 Logo2

uczymy skutecznie

ulotka 2020 str 1a
 Słowo dyrektora II LO  Filmik promocyjny    Ulotka informacyjna

Więcej szczegółowych informacji na temat oferty znajduje się w zakładce Dla kandydata   oraz w  ›multimedialnym pakiecie informacyjnym  pdf. | Informacje MEN dotyczące terminów rekrutacji do szkół ponadpodstawowych oraz wytyczne dotyczące egzaminu maturalnego  pdf.

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice i Opiekunowie,
kwiecień to czas naszych spotkań z Wami, w trakcie których przedstawiamy ofertę edukacyjną II Liceum Ogólnokształcącego na nadchodzący rok szkolny. W tym roku, w obliczu dramatycznych okoliczności, z jakimi mierzy się obecnie cały świat, nie będziemy mieć możliwości spotkania się na żywo. Nie oznacza to jednak, że w trudnym momencie dokonywania wyboru dalszej drogi kształcenia chcemy zostawić Was samych. Wręcz przeciwnie! Będąc szkołą nowoczesną, pragniemy wykorzystać możliwości, jakie daje dziś technika i przekazać garść informacji, które, mamy nadzieję, ułatwią Wam podjęcie dobrej decyzji.... więcej

SPOTKANIE INFORMACYJNE DOTYCZĄCE STYPENDIÓW #ZSQUAD

is inauguracja 2019 2020W ubiegłym tygodniu, w wypełnionej po brzegi auli szkolnej odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące kolejnej edycji programu stypendialnego #Zsquad.

Uczestnicy spotkania zostali szczegółowo poinformowani o zasadach uczestnictwa w programie. Przedstawiono i omówiono regulamin. Przedstawiciele Szkolnej Komisji Stypendialnej rozdali komplet 60 Indeksów Stypendysty, które zostały wydrukowane w związku z inauguracją tegorocznej edycji. Wszystkie osoby, które nie otrzymały indeksów lub nie mogły uczestniczyć w spotkaniu, a deklarują chęć powalczenia o stypendia i staże, zapraszamy serdecznie we wtorek 1 października do sali 54 w celu odebrania dodrukowanych dokumentów.

Przypominamy, że wszystkie ważne informacje dotyczące projektu i stypendiów będą publikowane na szkolny facebooku oraz szkolnej stronie internetowej, w zakładce Zsquad/Zsquad_Stypendia.