NAWIGATOR INFORMACJI PRIORYTETOWYCH

Przypominamy, że w najbliższy czwartek, 12 grudnia, w godzinach od 16:30 do 18:00 odbędą się śródokresowe spotkania z rodzicami oraz konsultacje indywidualne z nauczycielami. Zapraszamy serdecznie.

.

SPOTKANIE INFORMACYJNE DOTYCZĄCE STYPENDIÓW #ZSQUAD

is inauguracja 2019 2020W ubiegłym tygodniu, w wypełnionej po brzegi auli szkolnej odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące kolejnej edycji programu stypendialnego #Zsquad.

Uczestnicy spotkania zostali szczegółowo poinformowani o zasadach uczestnictwa w programie. Przedstawiono i omówiono regulamin. Przedstawiciele Szkolnej Komisji Stypendialnej rozdali komplet 60 Indeksów Stypendysty, które zostały wydrukowane w związku z inauguracją tegorocznej edycji. Wszystkie osoby, które nie otrzymały indeksów lub nie mogły uczestniczyć w spotkaniu, a deklarują chęć powalczenia o stypendia i staże, zapraszamy serdecznie we wtorek 1 października do sali 54 w celu odebrania dodrukowanych dokumentów.

Przypominamy, że wszystkie ważne informacje dotyczące projektu i stypendiów będą publikowane na szkolny facebooku oraz szkolnej stronie internetowej, w zakładce Zsquad/Zsquad_Stypendia.