ROZPOCZYNAMY REALIZACJĘ PROJEKTU "Woda jako dziedzictwo podlegające ochronie” W RAMACH PROGRAMU ERASMUS+

erasmus1Już w najbliższy weekend inaugurujemy projekt "Woda jako dziedzictwo podlegające ochronie" w ramach programu Erasmus+, dofinansowanego przez EU kwotą ponad 21 tysięcy euro.

Przedsięwzięcie obejmuje wizytę gości z Finlandii i Francji w Polsce. Ponadto, w kolejnych etapach realizacji dwuletniego projektu badawczego, uczniowie II LO odwiedzą Finlandię oraz Francję.

Rozpoczynająca się w przyszłym tygodniu część polska to bogaty plan zajęć badawczych, laboratoryjnych, wyjazdów oraz spotkań nie tylko na terenie Oleśnicy, ale także Rudy Sułowskiej i Karpacza. W zakładce projektowej oraz szkolnym FB będziemy informować o wszystkich aktywnościach.

Przypominamy o trwającym konkursie na logo projektu.