II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

       

 O FERTA EDUKACYJNA II LO W OLEŚNICY na rok szkolny 2020/2021 Logo2

 

filmik promocyjny 2020 slowo dyrektora deck filmik promocyjny 2020 deck2

  II LO w OLEŚNICY  

uczymy skutecznie

ulotka 2020 str 1a
 Słowo dyrektora II LO  Filmik promocyjny    Ulotka informacyjna

 

Więcej szczegółowych informacji na temat oferty znajduje się w zakładce Dla kandydata   oraz w  ›multimedialnym pakiecie informacyjnym  pdf. | Informacje MEN dotyczące terminów rekrutacji do szkół ponadpodstawowych oraz wytyczne dotyczące egzaminu maturalnego  pdf.

 

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice i Opiekunowie,
kwiecień to czas naszych spotkań z Wami, w trakcie których przedstawiamy ofertę edukacyjną II Liceum Ogólnokształcącego na nadchodzący rok szkolny. W tym roku, w obliczu dramatycznych okoliczności, z jakimi mierzy się obecnie cały świat, nie będziemy mieć możliwości spotkania się na żywo. Nie oznacza to jednak, że w trudnym momencie dokonywania wyboru dalszej drogi kształcenia chcemy zostawić Was samych. Wręcz przeciwnie! Będąc szkołą nowoczesną, pragniemy wykorzystać możliwości, jakie daje dziś technika i przekazać garść informacji, które, mamy nadzieję, ułatwią Wam podjęcie dobrej decyzji.... więcej

 

 

KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU NA POZIOMIE FCE

fce 2019 2020 testBieżący rok szkolny jest kolejnym, w którym dzięki projektowi #Zsquad jesteśmy w stanie zaproponować naszym uczniom kurs przygotowawczy do państwowego egzaminu z j. angielskiego na poziomie FCE (dodatkowo dla najlepszego kursanta nagrodą będzie pokrycie kosztów samego egzaminu, w zeszłym roku była to kwota 625 zł).

Dnia 25 września uczniowie naszej szkoły przystąpili do testu kwalifikującego do wzięcia udziału w tym kursie. Do kursu zakwalifikowało się 12 uczestników, a o to ich nazwiska:

Daria Matysiak 3c, Mikołaj Mosiak 2d, Szymon Narolski 2d, Martyna Brodala 2b, Maksymilian Słota 2b, Marta Spólna 2a, Amelia Nyga 1c, Maja Piskorska 1b, Daniel Gwiżdż 1b, Roksana Fiołka 1a, Victoria Łopata 1a, Natalia Jamroz 1gc.

 

SERDECZNIE GRATULUJEMY ZAKWALIFIKOWANYM UCZNIOM !!! Życzymy wytrwałości i radości z nauki :-).

 

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .