WYJAZD INTEGRACYJNY KLASY 1B

integracja 1b 201925.09.2019 roku, cała nasza klasa - 1gb wraz z dwoma nauczycielkami - Panią Izabelą Kuśmierek oraz Panią Anną Bieńkowską, udała się na integracyjny wyjazd do miejscowości Sokołowice. Na ten wyjątkowy dzień zaplanowany został wspólny posiłek, ale także wiele atrakcji, które miały na celu lepsze zapoznanie się z rówieśnikami. Postanowiliśmy podzielić się na pięć grup, z których każda miała za zadanie wymyślić oryginalną grę dla wszystkich.

Po przyjeździe na miejsce od razu zostały wrzucone na ruszt pyszne karkówki, a po konsumpcji i odpoczynku nadszedł czas zabawy. W pierwszej kolejności każdy zaangażował się w przygotowane tańce - „belgijkę" i „pięta, palce". Po energicznym rozpoczęciu spotkania nadszedł czas na grę "mafia", "psycholog" oraz kalambury. Szybko okazało się, że w przyjaznej atmosferze czas leci zdecydowanie zbyt szybko, dlatego każdy z nas odczuł rozczarowanie, gdy nadszedł czas sprzątania i powrotu.

Mimo niesprzyjającej nam pogody uważamy, że impreza przebiegła bardzo sprawnie i zaliczamy ją do udanych. Czujemy się swobodniej i nie boimy się ze sobą rozmawiać. Na pewno te wydarzenie zapadnie nam w pamięci i przez długi czas będziemy je dobrze wspominać.

Staszczak Amelia
klasa 1gB