NAWIGATOR INFORMACJI PRIORYTETOWYCH

Przypominamy, że w najbliższy czwartek, 14 listopada o godz. 17:00 rozpoczną się wywiadówki śródokresowe oraz konsultacje dla rodziców uczniów klas I-III. Zapraszamy serdecznie.

.

SUKCESY W MISTRZOSTWACH POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 2019

bieg12 października br. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców. Uczniowie w składzie: dziewczęta - Marcelin Banasik, Katarzyna Dyrka, Oliwia Hołuj, Julia Kędzia, Emilia Kochańska, Wiktoria Kozakiewicz, Oliwia Łukowicz, Dominika Panfil, Amelia Rogala, Paulina Wróbel, oraz chłopcy - Bartosz i Piotr Bilscy, Patryk Jakubik, Mikołaj Mosiak, Szymon Narolski, Igor Olszański, Maksymilian Safian, Karol Słomski, Adrian Susidko, Marcel Waga, Łukasz Zieliński i Sławek Warszawski reprezentowali naszą szkołę.

Reprezentacja chłopców mimo niesprzyjającej pogody wywalczyła awans na Finał Dolnośląski zdobywając I miejsce w powiecie, dziewczęta po pięknej walce zajęły III miejsce w powiecie.

Gratulujemy.