NAWIGATOR INFORMACJI PRIORYTETOWYCH

Przypominamy, że w najbliższy czwartek, 14 listopada o godz. 17:00 rozpoczną się wywiadówki śródokresowe oraz konsultacje dla rodziców uczniów klas I-III. Zapraszamy serdecznie.

.

ZAJĘCIA Z PROGRAMOWANIA, GRAFIKI, DESIGNU, WEB-DEWELOPERKI I NIE TYLKO

programowanieMamy ogromną przyjemność poinformować Was o kolejnej już nowości w ramach realizowanego od trzech lat w II LO projektu #Zsquad. W roku szkolnym 2019/2020, oprócz Programu Stypendialnego, projektu "Psychologia to przyszłość"kursu przygotowującego do zdania egzaminu państwowego z języka angielskiego FCE, mamy kolejną propozycję wyjątkowych i ciekawych zajęć. Jest ona skierowana tym razem do uczniów naszej szkoły zainteresowanych szeroko pojęta informatyką.

Poszukujemy osób zainteresowanych programowaniem (nie musisz nic umieć, wystarczy, że będziesz chciał się czegoś nauczyć), web-deweloperką, grafiką (jeśli myślisz o tworzeniu ładnej grafiki, ale nie wiesz jak się za to zabrać), designem (gdybyś chciał doradzać nam, jak zrobić, żeby kolory się nie gryzły), testerów (będziesz szukał błędów i problemów, które mogą pojawić się w przyszłości) i przyszłych analityków (potrzebujemy kogoś, kto bacznie obserwuje i zawsze służy cennymi radami).

Cykl zajęć poprowadzi dr inż. Juliusz Walaszczyk z Wydział Inżynierii Środowiska Politechniki Wrocławskiej. Zajęcia będą odbywać się co tydzień (45 minut) lub raz na 2 tygodnie (90 minut) po lekcjach. Należy wygospodarować także około godziny tygodniowo na pracę w domu.

Oferujemy: zdobycie nowych umiejętności, w tym podstawy PHP / HTML / JavaScript / tworzenie grafiki, zebranie cennych doświadczeń, naukę pracy w zespole, sztukę osiągania kompromisów, skuteczne porozumiewanie się umysłów ścisłych i humanistycznych, a także naukę cierpliwości!

Ilość miejsc jest ograniczona. Chętnych do udziału w projekcie prosimy o zgłaszanie się u nauczycieli informatyki, p. Marty Wójcik lub pana Adama Wójcika.

fot. https://it-leaders.com.pl/ludzieit-ktory-jezyk-programowania-wybrac-czyli-jak-odnalazlam-swoja-sciezke-kariery/