O FERTA EDUKACYJNA II LO W OLEŚNICY na rok szkolny 2020/2021 Logo2

uczymy skutecznie

ulotka 2020 str 1a
 Słowo dyrektora II LO  Filmik promocyjny    Ulotka informacyjna

Więcej szczegółowych informacji na temat oferty znajduje się w zakładce Dla kandydata   oraz w  ›multimedialnym pakiecie informacyjnym  pdf. | Informacje MEN dotyczące terminów rekrutacji do szkół ponadpodstawowych oraz wytyczne dotyczące egzaminu maturalnego  pdf.

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice i Opiekunowie,
kwiecień to czas naszych spotkań z Wami, w trakcie których przedstawiamy ofertę edukacyjną II Liceum Ogólnokształcącego na nadchodzący rok szkolny. W tym roku, w obliczu dramatycznych okoliczności, z jakimi mierzy się obecnie cały świat, nie będziemy mieć możliwości spotkania się na żywo. Nie oznacza to jednak, że w trudnym momencie dokonywania wyboru dalszej drogi kształcenia chcemy zostawić Was samych. Wręcz przeciwnie! Będąc szkołą nowoczesną, pragniemy wykorzystać możliwości, jakie daje dziś technika i przekazać garść informacji, które, mamy nadzieję, ułatwią Wam podjęcie dobrej decyzji.... więcej

MEDALE KEN DLA NAUCZYCIELEK II LO

medal KENZ okazji Dnia Edukacji Narodowej 2019 roku w dniu 17 października odbyła się uroczystość, która miała miejsce w Oratorium Marianum Uniwersytetu Wrocławskiego, podczas której nastąpiło wręczenie Medali Komisji Edukacji Narodowej.

Pan Roman Kowalczyk – Dolnośląski Kurator Oświaty, udekorował między innnymi nauczycieli z II Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy medalem Komisji Edukacji Narodowej, który został przyznany przez Ministra Edukacji Narodowej Pana Dariusza Piontkowskiego, za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania.

Odznaczone zostały Panie: Wanda Chirowska oraz Eleonora Marmajewska-Basińska.

Gratulujemy serdecznie.