NAWIGATOR INFORMACJI PRIORYTETOWYCH

ZSQUAD logoPrzypominamy, że z końcem tygodnia (do piątku 08 listopada, godzina 12:25) upływa termin oddania opisanych (imię, nazwisko, klasa) Indeksów Stypendysty. Oddanie Indeksów jest równoznaczne z potwierdzeniem uczestnictwa w Programie Stypendialnym #Zsquad 2019/2020 oraz jest warunkiem koniecznym do jego kontynuowania w kolejnych miesiącach. Indeksy oddajemy również, jeśli brak w nich aktywności w miesiącu październiku. Indeksy przyjmują: p. Marta Wójcik, p. Adam Wójcik, p. Maciej Swędzioł.

.

MEDALE KEN DLA NAUCZYCIELEK II LO

medal KENZ okazji Dnia Edukacji Narodowej 2019 roku w dniu 17 października odbyła się uroczystość, która miała miejsce w Oratorium Marianum Uniwersytetu Wrocławskiego, podczas której nastąpiło wręczenie Medali Komisji Edukacji Narodowej.

Pan Roman Kowalczyk – Dolnośląski Kurator Oświaty, udekorował między innnymi nauczycieli z II Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy medalem Komisji Edukacji Narodowej, który został przyznany przez Ministra Edukacji Narodowej Pana Dariusza Piontkowskiego, za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania.

Odznaczone zostały Panie: Wanda Chirowska oraz Eleonora Marmajewska-Basińska.

Gratulujemy serdecznie.