BRĄZ W FINALE DOLNOŚLĄSKIM W UNIHOKEJU

unihokej 2019 dziewczeta4 listopada w V Liceum Ogólnokształcącym we Wrocławiu odbył się Finał Dolnośląski w Unihokeju Dziewcząt. Reprezentacja II Liceum Ogólnokształcącego w Oleśnicy w składzie: Aleksandra Mularczyk, Dominika Panfil, Agata Falentin, Julia Kulik, Ewelina Kanadys, Natalia Pawłowska, Zuzanna Dolińska, Aleksandra Kasperek, Wiktoria Matuszczyk, Gabriela Uba i Ewa Seredyńska, po wyczerpujących meczach, wywalczyła brązowy medal.

Serdecznie gratulujemy 3 miejsca na Dolnym Śląsku.

Natomiast 5 listopada odbyła się kontynuacja zmagań zawodników unihokeja, tym razem w wydaniu męskim. Zawody zostały rozegrane we Wrocławiu, również w V LO.

Naszej reprezentacji w składzie: Adam Junik, Szymon Narolski, Mikołaj Maligranda, Michał Tokarski, Marcel Waga, Piotr Waśniewski, Tomasz Pluta, Kacper Mularczyk, Michał Marczak, Patryk Martynowicz, Sławomir Warszawski nie udało się powtórzyć wczorajszego sukcesu swoich koleżanek i po rozegraniu 5 meczy zajęli ostatecznie 6 miejsce na Dolnym Śląsku.

Nie zmienia to faktu, że dziękujemy serdecznie za zaangażowanie w sportowej walce.

Zespół nauczycieli wychowania fizycznego