SURWIWAL W RADZYNIE

Radzyna2019Dnia 05.11.2019 r. klasa 1b wraz z wychowawcą panią Martą Paździor oraz panią Urszulą Dibelką uczestniczyli w wycieczce integracyjnej do Radzyny.

Uczestnicy spotkania brali udział w zabawach integracyjnych oraz zajęciach przyrodniczych. Młodzież budowała mapy 3d, uczyła się parzyć herbatę w warunkach surwiwalowych oraz wspólnymi siłami tworzyć małe przedstawienia. Na koniec wspólnie zatańczyliśmy beligijkę. Aby sprawdzić swoje umiejętności językowe, zajęcia były prowadzone w języku angielskim przez p.Lukasa i p.Ines, którzy wiele lat spędzili w Angli. Dziś tworzą zajęcia dla młodzieży wraz z wolontariuszami z innych krajów.

Uczniowie dobrze wspominają czas spędzony razem.