II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

II MIEJSCE KORNELII KUBICZ W XVII POWIATOWYM FESTIWALU PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ I ŻOŁNIERSKIEJ

K.Kubicz20196 listopada odbył się XVII Powiatowy Festiwal Piosenki Patriotycznej I Żołnierskiej. Naszą szkolę reprezentowały dwie solistki: Natalia Jamroz z kasy I gc i Kornelia Kubicz z klasy I b. Jury konkursu doceniło występ Kornelii przyznając jej II miejsce. Gratulujemy!

Ponadto, w piątek 8 listopada, społeczność naszej szkoły spotkała się na apelu z okazji 101 rocznicy odzyskania niepodległości. To jedno z ważniejszych świąt w historii Polski – postanowiliśmy więc uczcić je uroczyście.

Cała szkoła odśpiewała pełną wersje hymnu łącząc się ze z innymi polskimi szkołami w ramach ogólnopolskiej akcji "Hymn dla Niepodległej", a następnie wysłuchała programu artystycznego przygotowanego przez klasę III b oraz uczniów z klasy II a i II b.

 

Występ uświadomił nam, jaką wartość miała dla naszych przodków wolność i jaką powinna mieć dla nas.

 

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .