II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

       

 O FERTA EDUKACYJNA II LO W OLEŚNICY na rok szkolny 2020/2021 Logo2

 

filmik promocyjny 2020 slowo dyrektora deck filmik promocyjny 2020 deck2

  II LO w OLEŚNICY  

uczymy skutecznie

ulotka 2020 str 1a
 Słowo dyrektora II LO  Filmik promocyjny    Ulotka informacyjna

 

Więcej szczegółowych informacji na temat oferty znajduje się w zakładce Dla kandydata   oraz w  ›multimedialnym pakiecie informacyjnym  pdf. | Informacje MEN dotyczące terminów rekrutacji do szkół ponadpodstawowych oraz wytyczne dotyczące egzaminu maturalnego  pdf.

 

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice i Opiekunowie,
kwiecień to czas naszych spotkań z Wami, w trakcie których przedstawiamy ofertę edukacyjną II Liceum Ogólnokształcącego na nadchodzący rok szkolny. W tym roku, w obliczu dramatycznych okoliczności, z jakimi mierzy się obecnie cały świat, nie będziemy mieć możliwości spotkania się na żywo. Nie oznacza to jednak, że w trudnym momencie dokonywania wyboru dalszej drogi kształcenia chcemy zostawić Was samych. Wręcz przeciwnie! Będąc szkołą nowoczesną, pragniemy wykorzystać możliwości, jakie daje dziś technika i przekazać garść informacji, które, mamy nadzieję, ułatwią Wam podjęcie dobrej decyzji.... więcej

 

 

PIERWSZY MIESIĄC PROGRAMU STYPENDIALNEGO #ZSQUAD 2019/2020

ZSQUAD logoZa nami pierwszy miesiąc trzeciej edycji Programu Stypendialnego #Zsquad. Z kronikarskiego obowiązku informujemy, że spośród ponad 60 indeksów rozdanych we wrześniu na spotkaniu informacyjnym, do 8 listopada, do SzKS dotarło do pierwszej miesięcznej kontroli 27 Indeksów Stypendysty. Ty samym możemy poinformować, że 27 osób spełniło pierwszy konieczny warunek ubiegania się o 3 stypendia oraz 3 staże #Zsquad w roku szkolnym 2019/2020 (więcej o Programie, stypendystach i stażystach w roku szkolnym 2018/2019).

Życzymy cierpliwości, zaangażowania, kreatywności. Pamiętajcie o comiesięcznych terminach składania indeksów (na stronie internetowej, zakładka Zsquad_stypendia oraz szkolnym fb będziemy co miesiąc informować o ostatecznym terminie składania Indeksów do kontroli)!

 

Powodzenia w konkursach i czekamy na realizację własnych pomysłów, które punktowane sa w programie najwyżej. Zapraszam do odbioru podpisanych i opieczętowanych Indeksów do Sali nr 54.

Maciej Swędzioł

 

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .