O FERTA EDUKACYJNA II LO W OLEŚNICY na rok szkolny 2020/2021 Logo2

uczymy skutecznie

ulotka 2020 str 1a
 Słowo dyrektora II LO  Filmik promocyjny    Ulotka informacyjna

Więcej szczegółowych informacji na temat oferty znajduje się w zakładce Dla kandydata   oraz w  ›multimedialnym pakiecie informacyjnym  pdf. | Informacje MEN dotyczące terminów rekrutacji do szkół ponadpodstawowych oraz wytyczne dotyczące egzaminu maturalnego  pdf.

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice i Opiekunowie,
kwiecień to czas naszych spotkań z Wami, w trakcie których przedstawiamy ofertę edukacyjną II Liceum Ogólnokształcącego na nadchodzący rok szkolny. W tym roku, w obliczu dramatycznych okoliczności, z jakimi mierzy się obecnie cały świat, nie będziemy mieć możliwości spotkania się na żywo. Nie oznacza to jednak, że w trudnym momencie dokonywania wyboru dalszej drogi kształcenia chcemy zostawić Was samych. Wręcz przeciwnie! Będąc szkołą nowoczesną, pragniemy wykorzystać możliwości, jakie daje dziś technika i przekazać garść informacji, które, mamy nadzieję, ułatwią Wam podjęcie dobrej decyzji.... więcej

KAROLINA CECERKO STYPENDYSTKĄ PREZESA RADY MINISTRÓW

K.Cecerko stypendium PRM2019Dnia 29 listopada 2019 roku w Sali Kolumnowej Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu, odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i stypendiów Prezesa Rady Ministrów.

Najlepsi z najlepszych w województwie dolnośląskim otrzymali te prestiżowe wyróżnienia z rąk Wicekuratora Oświaty Pana Janusza Wrzala. W tym szacownym gronie znalazła się uczennica II LO im Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy Karolina Cecerko.

Laureatami nagrody Prezesa Rady Ministrów są uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce i wzorowym zachowaniem. To wyjątkowe wyróżnienie jest owocem codziennej pracy, ogromnego zaangażowania i realizacji nietuzinkowych pomysłów.

Gratulujemy takiego sukcesu.