KAROLINA CECERKO STYPENDYSTKĄ PREZESA RADY MINISTRÓW

K.Cecerko stypendium PRM2019Dnia 29 listopada 2019 roku w Sali Kolumnowej Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu, odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i stypendiów Prezesa Rady Ministrów.

Najlepsi z najlepszych w województwie dolnośląskim otrzymali te prestiżowe wyróżnienia z rąk Wicekuratora Oświaty Pana Janusza Wrzala. W tym szacownym gronie znalazła się uczennica II LO im Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy Karolina Cecerko.

Laureatami nagrody Prezesa Rady Ministrów są uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce i wzorowym zachowaniem. To wyjątkowe wyróżnienie jest owocem codziennej pracy, ogromnego zaangażowania i realizacji nietuzinkowych pomysłów.

Gratulujemy takiego sukcesu.