II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

       

 O FERTA EDUKACYJNA II LO W OLEŚNICY na rok szkolny 2020/2021 Logo2

 

filmik promocyjny 2020 slowo dyrektora deck filmik promocyjny 2020 deck2

  II LO w OLEŚNICY  

uczymy skutecznie

ulotka 2020 str 1a
 Słowo dyrektora II LO  Filmik promocyjny    Ulotka informacyjna

 

Więcej szczegółowych informacji na temat oferty znajduje się w zakładce Dla kandydata   oraz w  ›multimedialnym pakiecie informacyjnym  pdf. |  WAŻNE  Informacje MEN dotyczące terminów rekrutacji do szkół ponadpodstawowych oraz wytyczne dotyczące egzaminu maturalnego  pdf. 

 

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice i Opiekunowie,
kwiecień to czas naszych spotkań z Wami, w trakcie których przedstawiamy ofertę edukacyjną II Liceum Ogólnokształcącego na nadchodzący rok szkolny. W tym roku, w obliczu dramatycznych okoliczności, z jakimi mierzy się obecnie cały świat, nie będziemy mieć możliwości spotkania się na żywo. Nie oznacza to jednak, że w trudnym momencie dokonywania wyboru dalszej drogi kształcenia chcemy zostawić Was samych. Wręcz przeciwnie! Będąc szkołą nowoczesną, pragniemy wykorzystać możliwości, jakie daje dziś technika i przekazać garść informacji, które, mamy nadzieję, ułatwią Wam podjęcie dobrej decyzji.... więcej

 

 

TRZECIE MIEJSCE DLA J.HYLLI W POWIATOWYM KONKURSIE WIEDZY O HIV I AIDS

konkurs HIV AIDS2019W poniedziałek, 09 grudnia, w Oleśnickiej Bibliotece Publicznej odbył się Powiatowy Konkurs wiedzy o HIV i AIDS pod hasłem "Nie daj szansy AIDS", zorganizowany przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Oleśnicy. Celem konkursu było promowanie i upowszechnianie wśród młodzieży zasad zdrowego stylu życia bez uzależnień, podniesienie poziomu wiedzy o HIV, AIDS i innych chorobach przenoszonych drogą płciową.

Konkurs skierowny był do uczniów szkół ponadpodstawowch. Naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice klasy 2c. Julia Hylla wywalczyła w konkursie III miejsce. Konkurencja była duża, a test trudny. Trzeba było wykazać sie sporą wiedzą nie tylko z zakresu mikrobiologii i wirusologii, ale również... znać na pamięć dane statystyczne.

 

Naszej laureatce GRATULUJEMY!

 

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .