JARMARK BOŻONARODZENIOWY 2019

jarmark2019W środę 18 grudnia 2019 r. odbył się w naszym Liceum kolejny Jarmark bożonarodzeniowy, na który młodzież przygotowała ozdoby oraz tradycyjne specjały wigilijne i świąteczne.

Podczas gdy klienci robili zakupy, każde stoisko oceniane było w kategorii stoisko, produkt oraz personel. Oceny podjęła się zaproszona przez Feliksa Kopczyka, Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego, komisja w składzie: pani Katarzyna Jaworska-Dawidziuk, pani Aneta Krzyżewska-Nowosad oraz pan Tomasz Stępień. Warto przypomnieć, że w tym roku w skład komisji wchodził również sam Przewodniczący SU. A oto wyniki:

w kategorii Stoisko wygrała klasa 1c,
w kategorii Produkt pierwsze miejsce zajęła klasa 1gB,
w kategorii Personel zwyciężyła klasa 1gD.

Pamiątkowe dyplomy dla zwycięzców a także podziękowania dla pozostałych uczestników Jarmarku zostały rozdane w piątek 20 grudnia podczas klasowych wigilii.

Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie sprzedawanych produktów, dekorację stoisk, obsługę klientów oraz sprzątanie po zakończeniu Jarmarku składamy serdeczne podziękowania.

Izabela Kuśmierek –nauczyciel podstaw przedsiębiorczości,koordynator Jarmarku