WOŚP 2020 - ZBIÓRKA W IILO

wosp2020Zapraszam do wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!!! W tym roku, dzięki staraniom p. Katarzyny Jaworskiej-Dawidziuk nasza szkoła będzie dysponowała własną puszką.

Zbiórka pieniężna trwa od wtorku 07.01. do piątku 10.01.2020. Pokażmy, że jako społeczność szkolna potrafimy wiele. Jesteśmy jedną z niewielu szkół, które otrzymały puszkę. W trakcie lekcji puszka prawdopodobnie będzie "stacjonowała" w sekretariacie lub w sali 22 (nowa pracownia języka angielskiego w naszej szkole, znajduje się na parterze :-). W trakcie przerw wybrani uczniowie będą zbierać pieniądze na korytarzu szkolnym.

:-)