NAWIGATOR INFORMACJI PRIORYTETOWYCH

W związku z feriami, oddanie Indeksów Stypendysty przesunięte zostaje na koniec tygodnia po feriach, termin oddania IS za miesiąc styczeń upłynie zatem dopiero 28 lutego.

.

ZAPROSZENIE DO dwójkARTU, UCZNIOWSKIEJ GALERII II LO /EDYCJA 2020/

20200206 141658Mamy zaszczyt zaprosić na tegoroczną wystawę prac uczniowskich II LO w Oleśnicy w ramach galerii uczniowskiej "dwójkART czyli o sztuce u Twardowskiego", która odbywa się w Miejskim Ośrodku Kultury i Sztuki w Oleśnicy, przy ul. Kochanowskiego 4. Wystawa będzie trwała do końca lutego bieżącego roku.

W tym roku przedstawiamy prace plastyczne zarówno absolwentów: Sary Grzelak, Aleksandry Curyło, jak i obecnych uczniów naszej szkoły: Zuzanny Zmyślonej, Natalii Ilskiej, Laury Gogniat, Wiktorii Matuszczyk, Marceliny Adamczyk, Patrycji Franczyk, Jakuba Ryczyńskiego, Michele Kamel, Michała Bochenka, Eli Dovhan, Natalii Kubackiej, Kamili Kowalczyk, Eweliny Kanadys i Amelii Grabki.

Ponadto, w tym roku również zostały zaprezentowane wiersze autorstwa naszych uczniów: Wiktorii Matuszczyk, Eweliny Pienio, Natalii Kubackiej, Marceliny Senger (z kaligrafią Zuzanny Ubowskiej) oraz autorstwa anonimowego.

Zapraszamy !

Opiekun dwójkArtu