ERASMUS+ _DZIENNIK Z PODRÓŻY DO POLSKI

trip to poland frOd pierwszego września 2019 II Liceum Ogólnokształcące im Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy bierze udział w europejskim projekcie badawczym "The water: a heritage to be protected" w ramach programu Unii Europejskiej w dziedzinie edukacji, szkoleń, młodzieży i sportu na lata 2014-2020 o nazwie Erasmus+.

W październiku 2019 roku podejmowaliśmy w Oleśnicy gości z Francji oraz Finlandii w ramach realizowanej w Polsce mobilności. Więcej na temat pobytu naszych projektowych partnerów oraz bardzo bogatego programu zrealizowanego w naszym kraju można przeczytać na stronie projektu oraz w zakładce na szkolnej stronie internetowej.

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy od Francuzów z Laval pięknie opracowane dziennik podróży do Polski (Travel Book Poland). Publikacją wartą obejrzenia dzielimy się również z Wami. Miłej lektury.

:-)