II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

SPEKTAKL "FRANKENSTEIN"

Frankenstein20205 marca, wraz z Panią Magdaleną Dwojak, wybraliśmy się do Centrum Kultury Wrocław-Zachód na spektakl anglojęzyczny pt. "Frankenstein".

Gdy wygodnie zajęliśmy miejsca, nie wiedzieliśmy czego możemy się spodziewać. Przedstawienie zaczęło się dość mrocznie i zarazem spokojnie. Jednak po chwili drzwi po prawej stronie sali, blisko naszego rzędu otworzyły się, a na scenę wbiegł kolejny z aktorów. Dzięki takim zabiegom mieliśmy niezwykłą okazję do interakcji z postaciami. Całość dopełniały wielofunkcyjne dekoracje na scenie, które zmieniały się praktycznie w każdej chwili - zwykły taboret w okamgnieniu stawał się cmentarnym nagrobkiem. Magii dodawało oświetlenie, a w zasadzie jego niemalże całkowity brak - sceny pełne grozy odgrywane w półmroku z pewnością przyprawiały widzów o dodatkowy dreszczyk emocji.

 

Dziękujemy Pani Katarzynie Jaworskiej-Dawidziuk za możliwość wyjazdu i przeżycia "Frankensteina" po brytyjsku, a Pani Magdalenie Dwojak za opiekę :)

Laura Kwoczała

 

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .