NAWIGATOR INFORMACJI PRIORYTETOWYCH

OFERTA EDUKACYJNA II LO W OLEŚNICY na rok szkolny 2020/2021| Więcej informacji: » Zakładka dla kandydata

1A 2020 deck 1B 2020 deck b 1C 2020 deck 1D 2020 deck
klasa  1A  klasa  1B
klasa  1C   klasa  1D
humanistyczno-psychologiczna językowa medyczna politechniczna

.

SPEKTAKL "FRANKENSTEIN"

Frankenstein20205 marca, wraz z Panią Magdaleną Dwojak, wybraliśmy się do Centrum Kultury Wrocław-Zachód na spektakl anglojęzyczny pt. "Frankenstein".

Gdy wygodnie zajęliśmy miejsca, nie wiedzieliśmy czego możemy się spodziewać. Przedstawienie zaczęło się dość mrocznie i zarazem spokojnie. Jednak po chwili drzwi po prawej stronie sali, blisko naszego rzędu otworzyły się, a na scenę wbiegł kolejny z aktorów. Dzięki takim zabiegom mieliśmy niezwykłą okazję do interakcji z postaciami. Całość dopełniały wielofunkcyjne dekoracje na scenie, które zmieniały się praktycznie w każdej chwili - zwykły taboret w okamgnieniu stawał się cmentarnym nagrobkiem. Magii dodawało oświetlenie, a w zasadzie jego niemalże całkowity brak - sceny pełne grozy odgrywane w półmroku z pewnością przyprawiały widzów o dodatkowy dreszczyk emocji.

Dziękujemy Pani Katarzynie Jaworskiej-Dawidziuk za możliwość wyjazdu i przeżycia "Frankensteina" po brytyjsku, a Pani Magdalenie Dwojak za opiekę :)

Laura Kwoczała