NAWIGATOR INFORMACJI PRIORYTETOWYCH

OFERTA EDUKACYJNA II LO W OLEŚNICY na rok szkolny 2020/2021| Więcej informacji: » Zakładka dla kandydata

1A 2020 deck 1B 2020 deck b 1C 2020 deck 1D 2020 deck
klasa  1A  klasa  1B
klasa  1C   klasa  1D
humanistyczno-psychologiczna językowa medyczna politechniczna

.

II LO W PILOTAŻOWYM PROGRAMIE WARSZTATÓW ON-LINE W PROGRAMOWANIU

itticket logo1Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie, Koleżanki i Koledzy, nasza szkoła, jako jedyna w Polsce, otrzymała możliwość uczestnictwa w darmowych warsztatach programowania prowadzonych przez firmę itTicket.

Warsztaty umieszczone na platformie itTICKET uzyskały pozytywną opinię dr Juliusza Walaszczyka, pracownika naukowego Politechniki Wrocławskiej. W załączeniu przesyłam pismo, jakie otrzymałam od Pana Michała Krupki – prezesa spółki. pdf Dokument zawiera podstawowe informacje, dotyczące projektu oraz instrukcję postępowania, umożliwiającą uczestnictwo w zajęciach on-line.

Uważam, że to doskonała okazja by spróbować swoich sił w tej dziedzinie, zarówno przez uczniów i ich rodziców/prawnych opiekunów, jak i nauczycieli oraz inne zainteresowane osoby. Zajęcia mają charakter dobrowolny i ogólnodostępny.

Proponuję wszystkim zainteresowanym zapoznać się z załączonym pismem i skontaktować z itTicket poprzez pocztę email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Polecam, bo warto.

Jolanta Kwaśniewska