II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

       

 O FERTA EDUKACYJNA II LO W OLEŚNICY na rok szkolny 2020/2021 Logo2

 

filmik promocyjny 2020 slowo dyrektora deck filmik promocyjny 2020 deck2

  II LO w OLEŚNICY  

uczymy skutecznie

ulotka 2020 str 1a
 Słowo dyrektora II LO  Filmik promocyjny    Ulotka informacyjna

 

Więcej szczegółowych informacji na temat oferty znajduje się w zakładce Dla kandydata   oraz w  ›multimedialnym pakiecie informacyjnym  pdf. |  WAŻNE  Informacje MEN dotyczące terminów rekrutacji do szkół ponadpodstawowych oraz wytyczne dotyczące egzaminu maturalnego  pdf. 

 

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice i Opiekunowie,
kwiecień to czas naszych spotkań z Wami, w trakcie których przedstawiamy ofertę edukacyjną II Liceum Ogólnokształcącego na nadchodzący rok szkolny. W tym roku, w obliczu dramatycznych okoliczności, z jakimi mierzy się obecnie cały świat, nie będziemy mieć możliwości spotkania się na żywo. Nie oznacza to jednak, że w trudnym momencie dokonywania wyboru dalszej drogi kształcenia chcemy zostawić Was samych. Wręcz przeciwnie! Będąc szkołą nowoczesną, pragniemy wykorzystać możliwości, jakie daje dziś technika i przekazać garść informacji, które, mamy nadzieję, ułatwią Wam podjęcie dobrej decyzji.... więcej

 

 

II LO W PILOTAŻOWYM PROGRAMIE WARSZTATÓW ON-LINE W PROGRAMOWANIU

itticket logo1Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie, Koleżanki i Koledzy, nasza szkoła, jako jedyna w Polsce, otrzymała możliwość uczestnictwa w darmowych warsztatach programowania prowadzonych przez firmę itTicket.

Warsztaty umieszczone na platformie itTICKET uzyskały pozytywną opinię dr Juliusza Walaszczyka, pracownika naukowego Politechniki Wrocławskiej. W załączeniu przesyłam pismo, jakie otrzymałam od Pana Michała Krupki – prezesa spółki. pdf Dokument zawiera podstawowe informacje, dotyczące projektu oraz instrukcję postępowania, umożliwiającą uczestnictwo w zajęciach on-line.

Uważam, że to doskonała okazja by spróbować swoich sił w tej dziedzinie, zarówno przez uczniów i ich rodziców/prawnych opiekunów, jak i nauczycieli oraz inne zainteresowane osoby. Zajęcia mają charakter dobrowolny i ogólnodostępny.

Proponuję wszystkim zainteresowanym zapoznać się z załączonym pismem i skontaktować z itTicket poprzez pocztę email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

Polecam, bo warto.

Jolanta Kwaśniewska

Dyrektor szkoły

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .