KONKURS Z OKAZJI 30 ROCZNICY PRZYWRÓCENIA SAMORZĄDNOŚCI TERYTORIALNEJ W POLSCE

plakat samorzadII Liceum Ogólnokształcące im. Ks. J. Twardowskiego w Oleśnicy, Samorząd Uczniowski II LO w Oleśnicy i Młodzieżowa Rada Miasta Oleśnicy ogłaszają KONKURS Z OKAZJI 30 ROCZNICY PRZYWRÓCENIA SAMORZĄDNOŚCI TERYTORIALNEJ W POLSCE.

Konkurs przeznaczony jest dla uczennic i uczniów II LO w Oleśnicy. Jako przedstawicielki i przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oraz Młodzieżowej Rady Miasta Oleśnicy chcemy w ten sposób uczcić ważną rocznicę w historii naszej demokracji.

ZADANIA KONKURSOWE: Chętni mogą wziąć udział w 3 różnych konkurencjach. Jedna osoba może wziąć udział w więcej niż jednej konkurencji konkursowej: 1. Quiz wiedzy o Oleśnickim Samorządzie Lokalnym - Quiz będzie dotyczył podstawowej wiedzy na temat samorządu terytorialnego oraz na temat oleśnickich samorządowców. 2. Praca pisemna na temat: "Bilans 30 lecia - najważniejsze osiągnięcia oleśnickiego samorządu" Esej na temat dokonań oleśnickiego (powiatowego, miejskiego lub gminnego) samorządu lokalnego. 3. Życzenia dla naszych Samorządowców - nagranie wideo z życzeniami z okazji 30 lecia samorządności dla przedstawicieli lokalnego samorządu.

Szczegółowy regulamin Konkursu do pobrania.