NAJPIĘKNIEJSZY WIERSZ W JĘZYKU ANGIELSKIM 2020

grejtbrytanPoniżej podajemy wyniki tegorocznej edycji konkursu na Najpiękniejszy Wiersz w Języku Angielskim 2020: miejsce pierwsze Laura Gogniat z klasy 2c za wiersz „Candle". Nie miejscu drugim Weronika Wiącek z klasy 2a za wiersz „Try" oraz Karolina Czerska z klasy 2c za wiersz „Affection". Miejsce trzecie przypadło Wiktorii Serwin z klasy 2a za wiersz „To younger sister".

Przyznaliśmy również wyróżnienie dla Kamili Pajdy, uczennicy klasy 1gb za wiersz „Closeness".

Wszystkim uczestnikom tegorocznej edycji naszego konkursu serdecznie gratulujemy, szczególnie zwycięzcom i życzymy wielu kolejnych sukcesów w przyszłości. Organizatorzy: Eleonora Marmajewska-Basińska i Magdalena Dwojak.

:-)

fot. https://images.app.goo.gl/4nMdwULWVrVfrtWL9