WAŻNE INFORMACJE BIEŻĄCE  logo2 png

21 wosp plakat2  A.  29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w II LO - GRAMY z GŁOWĄ !!! W tym roku Fundacja skupia się na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Finał WOŚP odbędzie się w tym roku 31 stycznia. Z uwagi na zaistniałą sytuację, nie mamy możliwości spotkania się w szkole, co nie oznacza, że nie możemy się dorzucić !!! Już 1 grudnia zostały uruchomione pewne formy wsparcia WOŚP ( https://www.wosp.org.pl/aktualnosci/start-wplat-na-29-final-wosp).

Jak to zrobić? Nic prostszego! Specjalnie dla Was została założona e-skarbonka, do której możecie się dokładać już teraz! Wszystkie wpłaty wędrują bezpośrednio na konto organizatorów: https://eskarbonka.wosp.org.pl/lwbchj Nie pozostawajmy obojętni, pomagajmy!!! | Więcej informacji: https://www.wosp.org.pl/final/29-final-wosp

B.  DRODZY ÓSMOKLASIŚCI - zapraszamy Was serdecznie do wypełnienia poniższej ankiety, która pozwoli nam wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom i w optymalny sposób przygotować ofertę edukacyjną na kolejny rok szkolny 2021/2022  PRZEJDŹ DO ANKIETY

ODBIÓR ŚWIADECTW MATURALNYCH

swiadectwoDrodzy Absolwenci, we wtorek, 11 sierpnia 2020r. od godz. 10.00 odbędzie się wydawanie świadectw maturalnych przez wychowawców poszczególnych klas tegorocznym absolwentom. Odbiór musi się odbywać z zachowaniem obowiązujących obecnie zasad bezpieczeństwa, dlatego będzie przebiegał wg niniejszego ścisłego harmonogramu. Proszę absolwentów o:
• punktualne przyjście do szkoły w danym dniu z dowodem osobistym na ustaloną godzinę,
• wejście do budynku od strony WKU ( spalonego budynku),
• wejście w obowiązkowej maseczce i jednorazowych rękawiczkach z własnym długopisem.

Po przyjściu do budynku, proszę udać się do wyznaczonych sal, gdzie będą punkty odbioru świadectw: klasa 3a – sala 33, klasa 3b – sala 59, klasa 3c – sala 49, klasa 3d – sala 64.

Po okazaniu dowodu osobistego otrzymacie świadectwo maturalne wraz z odpisem, a jego odbiór potwierdzacie własnoręcznym podpisem.
Wyjście z budynku szkoły będzie się odbywać od strony dziedzińca.

Absolwenci z lat ubiegłych odbierają świadectwa maturalne lub aneksy w tym samym dniu, w sekretariacie szkoły od godz. 13.00 zgodnie z opisanymi wyżej zasadami.

W przypadku braku możliwości odbioru świadectwa w danym dniu proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy ze szkołą i ustalenie innego terminu ( zarządzenie Dyrektora II LO w sprawie organizacji pracy szkoły w okresie zagrożenia koronawirusem).

Pamiętajcie, najważniejsze jest zdrowie Wasze i pracowników szkoły.