ODBIÓR ŚWIADECTW MATURALNYCH

swiadectwoDrodzy Absolwenci, we wtorek, 11 sierpnia 2020r. od godz. 10.00 odbędzie się wydawanie świadectw maturalnych przez wychowawców poszczególnych klas tegorocznym absolwentom. Odbiór musi się odbywać z zachowaniem obowiązujących obecnie zasad bezpieczeństwa, dlatego będzie przebiegał wg niniejszego ścisłego harmonogramu. Proszę absolwentów o:
• punktualne przyjście do szkoły w danym dniu z dowodem osobistym na ustaloną godzinę,
• wejście do budynku od strony WKU ( spalonego budynku),
• wejście w obowiązkowej maseczce i jednorazowych rękawiczkach z własnym długopisem.

Po przyjściu do budynku, proszę udać się do wyznaczonych sal, gdzie będą punkty odbioru świadectw: klasa 3a – sala 33, klasa 3b – sala 59, klasa 3c – sala 49, klasa 3d – sala 64.

Po okazaniu dowodu osobistego otrzymacie świadectwo maturalne wraz z odpisem, a jego odbiór potwierdzacie własnoręcznym podpisem.
Wyjście z budynku szkoły będzie się odbywać od strony dziedzińca.

Absolwenci z lat ubiegłych odbierają świadectwa maturalne lub aneksy w tym samym dniu, w sekretariacie szkoły od godz. 13.00 zgodnie z opisanymi wyżej zasadami.

W przypadku braku możliwości odbioru świadectwa w danym dniu proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy ze szkołą i ustalenie innego terminu ( zarządzenie Dyrektora II LO w sprawie organizacji pracy szkoły w okresie zagrożenia koronawirusem).

Pamiętajcie, najważniejsze jest zdrowie Wasze i pracowników szkoły.