ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

tablicaDyrektor szkoły informuje, że uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się 1 września 2020 roku na sali gimnastycznej, według następującego harmonogramu:

• Klasy I oraz II po SP. – godz. 9.00
• Klasy II po Gim. oraz III – godz. 10.00

Cała uroczystość odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego, dlatego wszystkich jej uczestników obowiązuje zakrywanie ust i nosa maseczką lub przyłbicą, dezynfekcja rąk przed wejściem na salę oraz zachowanie dystansu społecznego.

Po apelu uczniowie wraz z wychowawcami udadzą się do wyznaczonych sal lekcyjnych (wykaz sal poniżej) na pierwsze spotkania w ramach godzin wychowawczych. Wszyscy uczniowie zostaną m.in. zapoznani z obowiązującymi w czasie pandemii procedurami, a uczniowie klas pierwszych dodatkowo napiszą test diagnostyczny z j. angielskiego. Proszę uczniów o przyniesienie przyborów do pisania.

PRZYDZIAŁ SAL NA SPOTKANIA UCZNIÓW Z WYCHOWAWCAMI:  Klasa 1 A – sala 30, Klasa 1B – sala 32, Klasa 1 C – sala 24, Klasa 1 D – sala 62 | Klasa 2g A – sala 46, Klasa 2gB – sala 45, Klasa 2g C – sala 49, Klasa 2g D – sala 56 | Klasa 2 A – sala 47, Klasa 2B – sala 60, Klasa 2 C – sala 48, Klasa 2 D – sala 61 | Klasa 3 A – sala 63, Klasa 3B – sala 59, Klasa 3 C – sala 33, Klasa 3 D – sala 64.

Jednocześnie informuję, że tym samym tygodniu odbędą się zebrania wychowawców z rodzicami uczniów:

• w środę, 2 września o godz. 17.00 – klasy I i II po SP.
• w czwartek, 3 września o godz. 17.00 – klasy II po Gim. i III

Ze względu na ważność poruszanych na spotkaniach zagadnień i konieczność podjęcia istotnych decyzji, proszę rodziców o niezawodne przybycie. Przed wejściem do szkoły proszę o założenie maseczki lub przyłbicy, a po wejściu do budynku - dezynfekcję dłoni i zachowanie dystansu społecznego.

Jolanta Kwaśniewska
Dyrektor II LO