II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

UROCZYSTOŚĆ ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO, STYPENDIA STAROSTY I DYREKTORA

rozpoczecie roku 2020Dnia 1 września 2020 roku zebraliśmy się wraz z Panią Dyrektor Jolantą Kwaśniewską, gronem pedagogicznym i uczniami w sali gimnastycznej naszego Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy, na uroczystej akademii rozpoczynającej rok szkolny 2020/2021.

1 września to nie tylko ważny dzień w życiu każdego ucznia. W tym roku to również data upamiętniająca 81. rocznicę wybuchu II Wojny Światowej. Nigdy nie możemy zapomnieć o tych, którzy oddali swoje życie za nasz kraj.

Podczas uroczystości zostały wręczone stypendia uczniom naszej szkoły. Stypendium Starosty otrzymali: Adamski Mikołaj, Banasik Marcelina, Bilski Bartosz,, Bilski Piotr, Dolińska Zuzanna, Dwornik Oskar, Falentin Agata, Garbaczewski Jakub, Hajduk Oliwia, Kasperek Aleksandra, Kochańska Emilia, Kopczyk Feliks, Kowalczyk Jakub, Krzywańska Nina, Kulik Julia, Martynowicz Patryk, Matuszczyk Wiktoria, Mosiak Mikołaj, Mularczyk Aleksandra, Panfil Dominika, Pawłowska Natalia, Schubert Jagoda, Seredyńska Ewa oraz Uba Gabriela. Stypendium Dyrektora otrzymali: Korzeniowski Wiktor, Kula Karol, Susidko Adrian, Słomski Karol, Wyrwał Mateusz, Waga Marcel.

 

Gratulujemy!

Amelia Staszczak uczennica klasy 2gb

 

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .