Konkurs Świąteczny 2011

Już po raz drugi uczennice klasy II a – Roksana Fejcho, Karolina Czapla, Ola Grusza, Karolina Jurek, Gosia Kasperowicz, Sonia Misiejczuk oraz Ania Dolina z klasy III d reprezentowały naszą szkołę w Konkursie Świątecznym organizowanym przez Instytut Austriacki oraz Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego(oddział we Wrocławiu). W tegorocznej, trzeciej już edycji konkursu, dziewczęta zaprezentowały piosenkę bożonarodzeniową „Mitten in der Nacht”. Ich występ bardzo się podobał widowni zgromadzonej w auli Liceum Sióstr Urszulanek we Wrocławiu, a co Wy o nim powiecie? Możecie go obejrzeć poniżej. W nagrodę klasa II a weźmie udział w 2 godzinnych warsztatach języka niemieckiego poprowadzonych przez lektora Instytutu Austriackiego we Wrocławiu.

Agnieszka Komsta-Fila