II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2020

dzien nauczyciela2020Szanowni Nauczyciele i Pracownicy II Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy, "Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania, działania!

Te słowa B. Conklina kieruję do Państwa w nietypowych okolicznościach, spowodowanych zagrożeniem epidemicznym. Niezależnie od nowej sytuacji, 14 października obchodzimy bardzo Ważne Święto - Dzień Edukacji Narodowej. To dzień, w którym tradycyjnie dziękujemy nauczycielom i pracownikom oświaty za ich pracę. Ja również, jako dyrektor szkoły dziękuję Wam, Koleżanki i Koledzy za zaangażowanie w pracę, za wyrozumiałość i cierpliwość w stosunku do uczniów, ale także wobec problemów, z jakimi obecnie boryka się światowa i polska oświata. Dziękuję za życzliwość i serdeczność, którymi niezmiennie obdarzacie uczniów. Za to także, że jesteście pełni pomysłów i ciekawych inicjatyw, które ubogacają życie naszej szkoły. Dziękuję za sukcesy uczniów i szkoły, których jesteście autorami. To między innymi, dzięki zaangażowaniu nauczycieli wychowania fizycznego nasza szkoła zajęła I miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół ponadpodstawowych Powiatu Oleśnickiego.

 

Dziękując za codzienny trud życzę, aby był on przede wszystkim źródłem osobistej satysfakcji, uśmiechu i akceptacji w oczach uczniów i ich rodziców i całego środowiska oświatowego. Pragnę jednocześnie, aby dalsze lata pracy zawodowej owocowały nowymi planami i sukcesami w ich realizacji, a w życiu osobistym życzę Państwu dużo zdrowia, powodzenia i radości.

Tradycją stało się, że z okazji Dnia Nauczyciela przyznawane są nauczycielom nagrody: Nagrody Starosty i Dyrektora. Otrzymują je dziś nauczyciele, którzy szczególnie zasłużyli się dla oświaty.

Nagrodę Starosty otrzymali: - Pani Karolina Gomulska, Agnieszka Komsta – Fila, Jolanta Kwaśniewska, Katarzyna Jaworska – Dawidziuk i Pan Leszek Biegasik.

Nagrodę Dyrektora otrzymali:

• Nauczyciele: Urszula Dibelka, Dorota Bogaczyńska – Janik, Agnieszka Jezierska, Edyta Jezierska, Agnieszka Kierkicz – Śliwka, Izabela Kuśmierek, Aneta Krzyżewska – Nowosad, Anna Lisiecka, Eleonora Marmajewska – Basińska, Marta Paździor, Anna Połeć – Dziemieszonek, Maciej Swędzioł, Adam Wójcik.

• Pracownicy administracji i obsługi: Sylwia Bargłowska, Danuta Boruta, Anetta Horodelska – Cencner, Halina Skuza, Maria Pożegowiak, Andrzej Pietrowicz.

Wszystkim nagrodzonym jeszcze raz najserdeczniej dziękuję i gratuluję.

Jolanta Kwaśniewska

 

 
 
 
 
 
 
Najważniejsze bieżące projekty:   Współpracujemy między innymi z:   Hosting:  
erasmus1 ZSQUAD logo szkola z klasa 20
Podniesienie jakosci logo
 talenty
 
uniwersytet logo wroclaw PolitechnikaWroclawska Uniwersytet SWPS uniwersytet przyrodniczy wroclaw WyzszaSzkolaHumanistyczna   datanet aktualne  
inne    .  .  .  .   pozostali           Copyright© by II LO w Oleśnicy
.. . .  .  . . .   . . . . .