SZKOLNY PRZEGLĄD PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ 2020

walt disneyChcielibyśmy Was zaprosić do współtworzenia nowego szkolnego przeglądu piosenki anglojęzycznej, którą dedykujemy Waltowi Disneyowi w ramach Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek, który przypada na 5 listopada 2020.

Pomysłodawczynią konkursu jest Wasza koleżanka, uczennica kl 2B, Kornelia Kubicz, wraz z którą chcielibyśmy Was zachęcić do wzięcia udziału w piosence nietypowej, bo... bajkowej. Najstarszą bajką Walta Disneya jest ,,Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków", która w 1937 trafiła do polskich kin. Następnie pojawiła się Myszka Miki, Kaczor Donald, Tom i Jerry oraz wiele innych. Do tych najnowszych zalicza się choćby Kraina Lodu, ze sporym wachlarzem utworów muzycznych.

Zatem, dajcie się ponieść bajkowym nastrojom i prześlijcie swoje nagrania p. K. Jaworskiej-Dawidziuk (e-dziennik / mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) do 1 listopada.

Rozstrzygnięcie konkursu 5 listopada.